Pievienot jaunu maksāšanas metodi---Bitcoin

- Mar 16, 2018-

Jaunu samaksas metodi: Bitcoin


Sakarā ar klientu pieprasījuma,Western Union Money Gram, bankas pārskaitījumu un PayPal.mūsu uzņēmums pievieno jaunu maksājumu metodi---Bitcoin.


Ja jūs varat maksāt par Bitcoin, lūdzu, sazinieties ar mums veikt pasūtījumu.

t014f289d2e090b1f15.jpg


Bitcoin ir līdzīgs e-pasta un abu pušu darbības nepieciešamību "Bitcoin maku" elektroniskās naudas līdzīgs e-pasta adresi un "Bitcoin adrese" līdzīgi kā e-pasta adresi. Kā sūtīt un saņemt e-pastus, pusei pārskaitījuma maksā bitcoin tieši otrai pusei, izmantojot datoru vai viedkartes tālruni pie adresāta adresi. Šajā tabulā ir uzskaitītas dažas tīmekļa vietnes, kuras bez maksas lejupielādēt bitcoin maki un adreses.


Bitcoin adrese ir garš un sastāv no burtiem un cipariem, vienmēr sākas ar 1 vai 3, piemēram, "1DwunA9otZZQyhkVvkLJ8DV1tuSwMF7r3v" aptuveni 33 rakstzīmju virkni. Bitcoin programmatūra automātiski ģenerētu adresi un neprasa tīklu informācijas apmaiņai, ģenerējot adresi. To var veikt bezsaistē [2]. Ir vairāk nekā 2 Bitcoin adreses. Citiem vārdiem skarbi, ir apmēram 2 graudi smilšu pasaulē. Ja katrs smilšu graudiņš ir viens zemes, tad bitcoin adreses kopskaits pārsniedz kopējo skaitu šajās "zeme" smiltis.

173811929.jpg

Bitcoin adreses un privātās atslēgas parādās pa pāriem, un viņu attiecības ir kā bankas karšu numurus un paroles. Bitcoin adrese tiek izmantota kā bankas kartes numuru ierakstīt, cik daudz jums ir uz šo adresi Bitcoin. Jūs varat brīvi radīt bitcoin adreses, lai saglabātu bitcoins. Ģenerējot katru bitcoin adresi, privātā atslēga, kas atbilst adrese tiek ģenerēts. Šo privāto atslēgu var pierādīt, ka jums pieder uz šo adresi Bitcoin. Mēs vienkārši varam izprast bitcoin adresi kā bankas kartes numuru un privātā atslēga šo adresi saprot atbilstošās bankas kartes numurs paroli. Tikai tad, ja jūs zināt, ka bankas paroli jūs varat izmantot naudu uz bankas kartes numuru. Lai saglabātu savu adresi un privātā atslēga, izmantojot Bitcoin maku.

QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija

Enterprise mailbox:sell@rongxinbio.com

Skype:sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944