Pievienojiet jaunus produktus --- Gentropin 36iu * 12mg HGH 100iu

- Mar 29, 2019-

Genotropīns [rDNS izcelsme] ir veids, kā piegādāt dabisko augšanas cilvēka augšanas hormonu cilvēkiem, kuriem var būt deficīts vai kuriem var būt nepieciešams lielāks šī hormona līmenis. Genotropīns ir identisks dabiskajam augšanas hormonam, ko ražo jūsu hipofīze, jo to ražo sekrēcijas tehnoloģija, kas veido 191 aminoskābju secību. Genotropoīns ir augstākās pakāpes injicējams cilvēka augšanas hormons. HGH, ko dabiski ražo hipofīze, ir atbildīgs par daudzām funkcijām cilvēka ķermenī. HGH veicina muskuļu attīstību, vienlaikus samazinot tauku daudzumu, veicina labvēlīgu ķermeņa sastāvu. Tas arī palīdz samazināt holesterīna līmeni un labsajūtu. Cilvēkiem, kuriem ir GH deficīts, parasti ir vāji kauli, samazināta muskuļu izturība, paaugstināts ķermeņa tauku līmenis, paaugstināts holesterīna līmenis un viņi var ciest no depresijas. Šādos gadījumos var palīdzēt somatropīns.

genotropin 36iu

Mūsu genotropin hgh ir daudzu lielu uzņēmumu ASV un Eiropā izraudzīti produkti. Ikmēneša genotropīna eksports sasniedz 12000 komplektus, bet genotropīna izejviela - līdz 120 g.Mūsu rūpnīca garantē genotropin augstas kvalitātes, vislabāko cenu, ātru un drošu piegādi.


Genotropin_副本

QQ图片20170315140316.jpg


Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd   nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes Genotropin hgh , ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298