Pievienot jaunus produktus --- Gentropin 36iu * 12mg HGH 100iu

- Mar 29, 2019-

Genotropīns [rDNS izcelsme] ir veids, kā nodrošināt cilvēka augšanas hormona dabisko augšanu cilvēkiem, kuriem var būt deficīts vai kuriem var būt nepieciešams augstāks šī hormona līmenis. Genotropīns ir identisks dabiskajam augšanas hormonam, ko ražo hipofīzes, jo to veido sekrēcijas tehnoloģija, kas veido 191 aminoskābju secību. Genotropoin ir injicējams cilvēka augšanas hormons ar augstāko pakāpi. HGH, ko dabiski ražo hipofīze, ir atbildīga par daudzām cilvēka ķermeņa funkcijām. HGH veicina muskuļu attīstību, samazinot taukus, veicinot labvēlīgu ķermeņa sastāvu. Tas palīdz arī samazināt holesterīna līmeni un labsajūtas sajūtu. Cilvēkiem, kuriem trūkst GH, parasti ir vāji kauli, samazināts muskuļu spēks, paaugstināts ķermeņa tauku daudzums, augstāks holesterīna līmenis un var ciest no depresijas. Šādos gadījumos somatropīns var palīdzēt.

genotropin 36iu

Mūsu genotropīns hgh ir daudzu lielu uzņēmumu ASV un Eiropas produkti. Ikmēneša genotropīna eksports sasniedz līdz 12000 komplektiem un genotropīna izejvielu sasniedz 120g. Mūsu rūpnīca garantē genotropīnu ar augstu kvalitāti, labāko cenu, ātru un drošu piegādi.


Genotropin_副本

QQ图片20170315140316.jpg


Hong Kong Rongxin Biotech Co., Ltd.   sniegtu jums augstas kvalitātes, augstas tīrības Genotropin hgh , ātrās piegādes un labākos pakalpojumus.Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298