Vai jums ir jāpērk HCG 5000iu? Tagad mums ir jauns krājums.

- Mar 13, 2020-

Iepriekšējās epidēmijas ietekmes dēļ hcg rūpnīca nav bijusi darbā un nevar normāli nosūtīt. Bet no šī brīža rūpnīca atsāk normālu ražošanu. Ja jums ir nepieciešams HCG5000iu nelicencēts vai zīmols LIVZON HCG 5000iu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Lietojiet "dabīgu" hormonu, ko ķermenis rada grūtniecības laikā, - un zaudēt daudz svara? Tas ir solījums, kas HCG ( cilvēka horiona gonadotropīna) diētu, kas nosaukta pēc šī hormona, pārvērta par traku, kas vienkārši nezudīs. Ja jūs arī iet diētu ar ļoti zemu kaloriju daudzumu, apgalvo atbalstītāji, hCG var “atiestatīt vielmaiņu”, tāpēc jūs zaudējat tik daudz, cik mārciņa dienā, nejūtot izsalkumu vai vājumu.


Lūk, ko saka zinātne: Jebkura īpaši zemu kaloriju diēta novedīs pie svara zaudēšanas. Lielākajā daļā pētījumu ir atklāts, ka hCG (apzīmē cilvēka horiona gonadotropīnu ) tam nav nekā kopīga.

With water HCG.jpg


Honkongas Rongxin Bio-Tech Co, Ltd.    Lai nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes un augstas tīrības pakāpes HCG ( cilvēka horiona gonadotropīnu). Ja jūs interesē mūsu produkti, lūdzu, sazinieties ar mums.

hcg_副本.jpg

QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298