Ir bijis fitnesa, bet nevar praktizēt muskuļus, kā to darīt?

- Jun 02, 2017-


Ir bijis fitnesa, bet nevaru trenēties muskuļos, kā to darīt?

Ir bijis fitnesa, bet nevar praktizēt muskuļus, kā to izdarīt? Šo problēmu satrauc ne tikai mūsu amatieru fitnesa entuziasti, un profesionālie fitnesa spēlētāji ir saskārušies ar vājām vietām.

Esat redzējis daudz profesionālu kultūristu, lai atbildētu uz šo jautājumu, galvenokārt no trim cēloņiem: apmācība, ēšana, atpūta.

Vispirms sakiet, ka apmācība, augstas kvalitātes apmācība ir nepieciešamais pamats muskuļiem. Kā to var uzskatīt par augstas kvalitātes apmācību?


Rīcības standarti ir priekšnoteikums, pamatojoties uz darbības standartu premisu, lai palielinātu muskuļus, jābūt lielam svaram, daudzgrupu, augsta blīvuma, maksimālās saraušanās, centrbēdzes saraušanās, katrai grupai izsmelšanai, atbilstošai pielāgošanas apmācības programmai.


Pēc katras apmācības muskuļi ir gandrīz sāpīgi sāpīgi, lai panāktu pietiekamu sastrēgumu efektu.

Un tad uzturam, visam, ir jānodrošina, ka ikdienas enerģijas patēriņš ir lielāks par iztērēto, lai palielinātu muskuļus, ikdienas uzturs - - olbaltumvielas, ogļhidrāti, tauki, vitamīni, minerāli un tā tālāk ir nepieciešami, īpaši Lai uzsvērtu, ka apmācība tiek pabeigta pēc ēšanas, ir ļoti svarīgi, šis logs ir ķermenis, lai absorbētu uztura zelta laikmetu, šajā logā jābūt, lai nodrošinātu barības vielu uzņemšanu.


Patiesībā daudzi veselības draugi nav ietekmējuši muskuļus. Vai uzturs ir samērā slikts, apēdiet dažus proteīnus dienā, kā tas var palielināt muskuļus? Zināt, ka pat tad, ja tā nav piemērotība, parastais pieaugušā cilvēka ikdienas uzturā uzņemtais 1 grams olbaltumvielu uz ķermeņa svara kilogramu, ja ir noteikta izturība treniņos, ir 1,5–2 g uz kilogramu vai pat vairāk, katra olšūna plus olu dzeltenums līdz 6 g olbaltumvielu, Lai muskuļi palielinātu muskuļus, bet arī kritiens spainī, lai palielinātu muskuļus, būs saskaņā ar 1,5–2 g uz kilogramu olbaltumvielu uzņemšanai. Protams, papildus olbaltumvielām, neaizstājamas ir arī citas barības vielas.

Pēdējais ir labs atpūtai, lai palielinātu muskuļus, ir jābūt labam grafikam, augstas kvalitātes treniņiem, ķermenim nepieciešama laba atpūta un uzturs, lai atgūtuos, ja visu nakti uzturaties, atpūta nav laba, ķermenis ir nav laba atveseļošanās, Laiks ir ļoti viegli noguris, izraisot traumu risku, nemaz nerunājot par muskuļiem.

Lai palielinātu muskuļu jābūt no apmācības, diētas, atpūtas trīs aspektiem, lai darīt vairāk ar mazāk.


Ja, pamatojoties uz iepriekš minēto, nav ietekmes vai jūs tiecaties pēc augstākas, mēs iesakām lietot dažas palīgvielas, piemēram, steroīdus, testosteronu, hgh un tā tālāk. Viņi var padarīt jūs ātrāku, lai sasniegtu savu mērķi. Ja jums ir nepieciešams, lūdzu, mums.


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944