Kā palielināt muskuļu svaru?

- Aug 02, 2019-

Daudzi cilvēki vienmēr uztraucas par savu svaru. Daži cer, ka tie var būt vieglāki, citi ir plāni, izskatās pārāk plāni, vēlas iegūt svara pieaugumu, lai cilvēki būtu saulaināki un veselīgāki.

Kā palielināt muskuļu svaru? Pirmā lieta, kas skaidri jānosaka, ir tas, ka, vienkārši ēdot vairāk, tauku daudzums tikai palielināsies, un svara palielināšanas atslēga ir fiziskā slodze + saprātīga diēta. Šie ir īpaši veidi, kā iegūt svara pieaugumu:

1. Augstas intensitātes anaerobie vingrinājumi

Anaerobie vingrinājumi attiecas uz izturības treniņiem. Spēka treniņš var iznīcināt muskuļu šķiedras un likt tām atkal augt, tādējādi kļūstot taukvielām. Anaerobie vingrinājumi parasti ir vairāk noguruši, tos ir grūtāk ievērot, tāpēc 2 līdz 3 reizes spēka treniņiem katru nedēļu, katru reizi vairāk nekā 1 stundu, efekts būs labāks.

2. Regulāri aerobikas vingrinājumi

Ja akli darāt anaerobus vingrinājumus, cilvēki ātri nogurst. Otrajā dienā pēc anaerobās slodzes var veikt aerobikas vingrinājumus, lai palielinātu plaušu kapacitāti un paātrinātu asinsriti. Aerobikas vingrinājumi var uzlabot fizisko sagatavotību un dot iespēju cilvēkiem trenēties ilgāku laika periodu.

Ikdienas vingrinājumi plus hgh , jums būs ideāls ķermenis pēc 2 mēnešiem.

10


QQ图片20170315140316.jpg


Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd   nodrošinātu jūs ar augstu kvalitāti un augstu tīrību

KIGTROPIN HGH   , Ātra piegāde un labākie pakalpojumi.


Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298