Kā spriest par klenbuterola hidrohlorīda autentiskumu?

- Aug 28, 2020-

Kā spriest par klenbuterola hidrohlorīda autentiskumu?

Iepriekš klients mums sniedza atsauksmes, ka viņi ir meklējuši īstu klenbuterolu. Tagad tirgū ir daudz viltotu klenbuterola, un cenas ir nevienmērīgas, kā rezultātā klienti nespēj pareizi atrast īsto klenbuterolu.

Tagad mēs esam sakārtojuši metodes, kā identificēt:

1. Brīdinājums par klenbuterola hidrohlorīdu:

Kā atzīmēja daudzi cilvēki, jums nevajadzētu lietot Člen ilgāk par 2 nedēļām pēc kārtas. Tas ir tāpēc, ka receptoriem ir nepieciešams laiks, lai atiestatītu, un člen nebūs efektīvs, ja neveicat pārtraukumu, un nav garantijas, ka jūsu receptori kādreiz būs tādi paši.


2. Papildu instrukcijas par klenbuterola hidrohlorīdu:


Tirgū ir daudz viltotu členu, kas parasti ir salbutamols. Ja jums ir likumīgs klenbuterols, jums jālieto temperatūra. Pirms sākat členu ciklu, paņemiet temperatūru no rīta un pēc tam, kad esat člen, ņemiet to vēlreiz.

Ja tas ir reāls darījums, jūs redzēsiet nelielu ķermeņa temperatūras paaugstināšanos. Jums vajadzētu piedzīvot arī roku drebēšanu un ļoti ātru sirdsdarbību. Dažiem no jums šīs blakusparādības nebūs mazās devās, tāpēc palieliniet devu un redziet, kas notiek. Ja neviena no šīm lietām nenotiek pat tad, ja lietojat 80-100mcg devas, tad acīmredzot jūs uzvarējāt.

Clenbuterol_副本.jpgclenbuterol.jpg

Ja jūs pērkatīsts klenbuterolsneapstrādāts pulveris un cilnesLūdzu, sazinieties ar mums.

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste:sell@rongxinbio.com

Skype:sell@rongxinbio.com

Whatsapp:+86-1819138529