Kā pieņemt viesus klientus?

- Nov 24, 2017-

Visi parasti piešķir lielu nozīmi ārvalstu klientu apmeklējumiem. Patiesībā arī uzņemšana ir ļoti prasmīga. Plašāka uzmanība detaļām atstās viesiem ļoti labu iespaidu nākotnē, lai pievienotu vairāk nekā veiksmīgu sadarbības apziņu.

2465934.jpg

Vispirms runāsim par vispārējo uzņemšanu:

Kad viesi ierodas kompānijā, mēs viņu aizvedam uz konferenču zāli vai sēdvietu zālē, iespējams, vēlēsimies jautāt: vai es varu jums atnest kaut ko iedzert? (Vai vēlaties kaut ko dzert?) Vai vienkārši: kafiju vai tēju? (Kafija vai tēja?) Kopumā daudzi no mūsu viesiem ir aizņemti ar grafikiem Ķīnā, viņiem ir pārsteidzīgas brokastis, un dažos restorānos no rīta nav kafijas, kas viņiem ir ļoti grūti. (Cik mēs strādājam, no rīta nenoskalojot zobus) Ja pirms oficiālas sarunas par biznesu vari dabūt tasi kafijas, tas ne tikai palīdzēs atsvaidzināties, bet arī jutīsies ļoti laimīgs. Protams, ne daudziem ārzemniekiem patīk šķīstošā kafija, tāpat kā mēs neesam daudz tējas cienītāju. Ja tas ir ūdens, labākais ir minerālūdens pudelēs. (Ārzemnieki atbalsta veselību, kas ir spēcīgāka nekā mēs)

201191916314930855.jpgHonkongas Rongxin Biotech Co Ltd     nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes steroīdu produktiem, ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.

Kad esat fitnesa, testosterona Enanthate Sustanon 250 , Trenbolone Enanthate , Oxymetholone (anadrol) prasības   Ir vairāk nekā parasti.

Ja jums ir nepieciešams   jintropin hgh , kigtropin hgh , hygetropin hgh vai citas markas hgh, laipni lūdzam manā uzņēmumā.

Trenbolone Enanthate_.jpgKigtropin.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944