Svarīga piezīme

- Sep 15, 2017-

svarīga piezīme:

Sakarā ar ķīmisko rūpnīcu ražošanu rodas liels daudzums piesārņotāju, kā rezultātā lielākajā daļā pilsētas gaisa ir kaitīgas vielas, kas nopietni ietekmē cilvēku dzīvi un veselību. Ķīnas Vides aizsardzības aģentūra septembrī un oktobrī veiks stingru ķīmisko rūpnīcu pārbaudi, un visas lielās un mazās ķīmiskās rūpnīcas tiks slēgtas rektifikācijai un pārtrauks ražošanu un pārstrādi.

92.jpg

34y58PICnNi_1024.jpg

Šīs ziņas nozīmē, ka mūsu rūpnīcu nevar pareizi ražot, tāpēc mēs varam pārdot tikai produktu krājumus. Bet inventārs ir ierobežots, laika posmā inventārs tiks izpārdots, kā rezultātā produktus nevarēs pārdot, klienti vairs nebūs noliktavā. Ja jums ir nepieciešams iegādāties mūsu produktus, lūdzu, sazinieties ar mums, cik drīz vien iespējams.

Trenbolone Enanthate.jpgtestosterone Cypionate.jpg


Honkongas Rongxin Bio-Tech Co Ltd karstajos pārdošanas produktos ir Testosterona Cypionate , Testosterone Enanthate , Trenbolone Acetate , Trenbolone Enanthate , Sustanon 250 , Nandrolone Decanoate , Oxandrolone (Anavar) , Boldenoe Cypionate , Drostanolone Propionate , Drostanolone. tā tālāk.Ja jūs interesē mūsu produkti, lūdzu, sazinieties ar mani.


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944