Rongxin Bio-Tech Co, Ltd (HK) Korporatīvā kultūra

- Jul 21, 2017-

1. (Sociālā atbildība)

Mēs atbalstām uzņēmuma sociālo atbildību, veicinām uzņēmumu attīstību, lai veicinātu sabiedrību, veicinātu sociālo attīstību un vides uzlabošanu; Mēs respektējam indivīda sociālās atbildības sajūtu, iedrošinām darbiniekus piedalīties sabiedrībā, ceram, ka darbinieki kļūst par labu pilsoņu piemēru.

2. (Pirmais klients)

Mēs esam ļoti nobažījušies par katru no klientu vajadzībām, izmantojot tehnoloģiskās inovācijas un kvalitatīvus pakalpojumus, turpina pārsniegt klientu vēlmes, lai klienti saglabātu vērtību; "Klientu panākumi, mēs gūstam panākumus" ir mūsu mūžīgā vajāšana!

3. (Visionary)

Mēs esam sapņains, joprojām esam ieinteresēti izprast un pastāvīgi izvirzīt augstākus mērķus, risināt problēmas un sasniegt ideālu.

4. (Integritāte un apņemšanās)

Pievērsiet uzmanību saistībām, turpiniet solījumu. Tas ir uzņēmējdarbības attīstības stūrakmens.

Mēs ievērojam mūsu klientu un partneru taisnīgumu, godīgumu un uzticamu profesionālu pārliecību. Mēs izveidojam lojālu, godīgu, vienādu, atvērtu un pragmatisku darba atmosfēru mūsu darbiniekiem.

5. (Pozitīva attieksme)

Mums ir uzticība, drosme un aizraušanās, lai risinātu izaicinājumu, ar pozitīvu attieksmi pret dzīvi, lai pārvarētu grūtības; Vadošais, uzņēmīgs, vienots, cīnās, veiksmes panākšana un stingra pārliecība, lai mudinātu mūs vienmēr virzīt uz priekšu!

6. (Pride)

Masanori veselība, līdz pilnībai, mēs darām visu, katrai saiknei, cenšamies sasniegt pilnību, cēlās, pastāvīgi ārpus tā mērķi, lai radītu vērtību, uzsāktu pašrealizāciju un augstāko godu.

ini.jpg

680692732_859522935.jpg

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

WhatsApp: + 86-18789401944