Tik daudz gadus, kā nodrošināt mūsu uzņēmuma produkcijas kvalitāti?

- Jul 28, 2017-

(1) Pirmkārt, no mazām lietām, lai sāktu, veiciet detaļas, satveriet kvalitāti. Stingri jāievēro procesa prasības un kvalitātes standarti, stingri jāievieš kvalitātes vadības koncepciju izstrāde un jāizveido ražošanas vadība, kas nav atkarīga no kvalitātes nodrošināšanas sistēmas.

(2) Otrkārt, katrai saiknei ir detalizēti kvalitātes vadības standarti. No produktu dizaina, procesa plūsmas līdz darbnīcu ražošanai, un pēc tam transportēšanai un pārdošanai ir izstrādāti detalizēti, kontrolēti vadības standarti.

369202.jpg

(3) Treškārt, klients ir labākais kvalitātes uzlabojums. Klienti ir produkta lietotāji, produkta kvalitāte visvairāk saka, ņemot vērā klientu atsauksmes, mēs aktīvi veicam izmeklēšanu un labošanu, kas ne tikai uzlabo klientu apmierinātību un lojalitāti, bet arī veicina otro uzlabojumu. Uzņēmums ir Virzoties pareizajā virzienā.

(4) Kvalitātes vadība nav mūžīgā atbilde, tikai mūžīgā problēma, kvalitātes vadība ir turpināt atrisināt problēmu pakāpeniski standartizēta procesā. "Rūpes par cilvēkiem, nodomi mājās" ir pamatjēdziens Fuxiang Wood, jo ar lielu skaitu patērētāju Pateicības un uzticības, uzņēmumi var kļūt arvien konkurētspējīgāki šodienas joprojām saglabā strauju attīstības tempu.

Produkta pozicionēšana uz produktu potenciālajiem klientiem atrašanās vietas prātos. Šajā nolūkā galvenā uzmanība tiek pievērsta potenciālo klientu nākotnei, pamatojoties uz personāla gudrību, ņemot vērā produkta īpašības, iepakojumu, pakalpojumus un citus pētniecības aspektus, kā arī ņemt vērā konkurentu situāciju.

Produktu pozicionēšana un ieviešana tirgus pozicionēšanai kā pamats, ievērojot tirgus pozicionēšanas vadlīnijas, bet vairāk populārs nekā tirgus pozicionēšana. Konkrētāk, ir vērst klienta uzmanību uz produktu, lai izveidotu noteiktu funkciju, ņemot vērā noteiktu attēlu, kas atbilst klientu vajadzībām un vēlmēm.

930318020_1661268939.jpg

Pašreizējā tirgū daudzi cilvēki uzskata, ka produktu pozicionēšana un tirgus pozicionēšana nav izšķiroša, ka abām ir vienāds jēdziens, patiesībā ir divas atšķirības, proti, mērķa tirgus pozicionēšana (turpmāk tekstā - tirgus pozicionēšana ), Attiecas uz uzņēmumu mērķa patērētājam vai mērķa patērētāju tirgus izvēlei; Un produktu pozicionēšana, attiecas uz uzņēmumu, kādus produktus, lai sasniegtu mērķa patērētāju vai mērķa patērētāju tirgus pieprasījumu. Teorētiski mums vispirms vajadzētu pozicionēt tirgū, un pēc tam tikai pozicionēt produktu. Produktu pozicionēšana ir mērķa tirgus izvēle un uzņēmumu produktu kombinācija, tas ir, uzņēmuma tirgus pozīcija, produkta produkts.


ini.jpg

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

WhatsApp: + 86-18789401944