Vasara ir klāt, vai vēlaties, lai būtu ideāls vēdera muskulatūra?

- May 17, 2019-

Vasarā sporta zālē nesen parādījās liels skaits fitnesa baltumu. Viņiem ir sapnis par sešām abs pakām, un dažas dienas viņi nav spējuši redzēt rezultātus.

Vingrinājuma sākumā mums jādefinē savi mērķi: palielināt muskuļus vai samazināt tauku daudzumu. Ir daudz bērnu apavu, kas man saka, ka viņi vēlas palielināt muskuļus, vienlaikus samazinot tauku daudzumu. Mana atbilde nav iespējama! Muskuļu uzņemšanas dēļ mūsu patērētās kalorijas ir> patērētās kalorijas. Zaudējot taukus, patērētais kaloriju daudzums ir Starp šiem diviem enerģijas iegūšanas līmeņiem ir atšķirības. Tāpēc zivīm un lāča ķepai nevar būt gan tauku zaudēšanas, gan muskuļu pieauguma.

Runājot par šo jautājumu, ir jāsaprot aerobikas un anaerobās vingrinājumi. Aerobikas vingrinājumi un anaerobie vingrinājumi ir divi vingrinājumu fizioloģijas jēdzieni. Tās ir divas dažādas vingrinājumu formas, un arī vingrinājumu ietekme uz cilvēka ķermeni ir atšķirīga.

Vienkārši runājot, anaerobie vingrinājumi attiecas uz ātrgaitas un intensīvu muskuļa vingrinājumu "anoksiskā" stāvoklī. Lielākā daļa anaerobo vingrinājumu ir augstas intensitātes, īslaicīgs vingrinājums, tāpēc to ir grūti ilgstoši izturēt, un arī noguruma novēršanas laiks ir lēns. Atveseļošanās prasa 48 līdz 72 stundas. Piemēram: hanteles, stienīšu aprīkojuma treniņš, sprints utt.

Aerobikas vingrinājumi ir fiziski vingrinājumi, ko veic cilvēka ķermenis ar pietiekamu skābekļa daudzumu. Tas var uzlabot cilvēka ķermeņa sirds un plaušu darbību un efektīvi samazināt ķermeņa tauku saturu. Vingrinājumu ilgums tiek kontrolēts apmēram 30 ~ 40 minūtēs, un vingrinājumu intensitāte ir vidēja vai augstāka. Piemēram: peldēšana, skriešana, izlaišana utt.

2015010815233623fd2

Tauku zaudēšanas ceļš:


Ievietojiet galveno enerģiju aerobikas vingrinājumos, ko papildina hanteles stienīšu treniņš, lai novērstu muskuļu relaksāciju. 4 līdz 5 apmācības sesijas nedēļā. Pirms katra vingrinājuma veiciet anaerobus vingrinājumus, pēc tam veiciet aerobus.


Ja jūs patiešām nevēlaties veikt anaerobus treniņus, varat izvēlēties skriet tukšā dūšā no rīta, un treniņa efekts būs labāks.


Palieliniet muskuļu ceļu:


2 līdz 3 reizes nedēļā, aerobika. Vietējo muskuļu apmācību 4–5 reizes (krūšu kurvja pleci un kājas) nevar akli praktizēt tikai vienai daļai.

146734350441600643

Ja jums nepieciešami steroīdi , hgh, peptīdu produkti, lūdzu, sazinieties ar mani.


QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298