Vasara ir šeit, vai vēlaties, lai būtu ideāls vēdera muskuļi?

- May 17, 2019-

Vasarā sporta zāle nesen ir izveidojusi lielu skaitu fitnesa baltumu. Viņiem ir sapnis par sešiem abs iepakojumiem, un tie nav varējuši redzēt rezultātus dažas dienas.

Vingrinājuma sākumā mums ir jānosaka mūsu mērķi: palielināt muskuļus vai samazināt taukus. Ir daudz bērnu apavu, kas man saka, ka viņi vēlas palielināt muskuļus, samazinot taukus. Mana atbilde ir neiespējama! Sakarā ar muskuļu uzņemšanu kalorijas, kuras mēs patērējam, ir> patērētās kalorijas. Zaudējot taukus, patērētās kalorijas daudzums ir Pastāv atšķirības starp enerģijas iegādes pakāpi. Tāpēc zivīm un lāču ķepām nevar būt gan tauku zudums, gan muskuļu pieaugums.

Runājot par šo jautājumu, ir nepieciešams saprast aerobikas vingrinājumus un anaerobo vingrinājumu. Aerobikas vingrinājumi un anaerobie vingrinājumi ir divi fizioloģijas uzdevumi. Tie ir divi dažādi vingrinājuma veidi, un arī fiziskās aktivitātes ietekme uz cilvēka ķermeni ir atšķirīga.

Vienkārši runājot, anaerobais vingrinājums attiecas uz ātru un intensīvu muskuļu vingrošanu "anoksiskā" stāvoklī. Lielākā daļa anaerobā vingrinājuma ir intensīva, īslaicīga vingrošana, tāpēc ir grūti ilgstoši ilgt, un arī noguruma novēršanas laiks ir lēns. Atgūšanai nepieciešams 48 līdz 72 stundas. Piemēram: hanteles, stienīšu aprīkojuma apmācība, sprinta uc

Aerobiskais vingrinājums attiecas uz fizisko vingrinājumu, ko cilvēka ķermenis veic ar pietiekamu skābekļa daudzumu. Tas var uzlabot cilvēka ķermeņa sirds un plaušu funkciju un efektīvi samazināt ķermeņa tauku saturu. Vingrinājuma ilgumu kontrolē apmēram 30 ~ 40 minūtēs, un fiziskās aktivitātes intensitāte ir vidēja vai augšējā. Piemēram: peldēšana, skriešana, izlaišana utt.

2015010815233623fd2

Tauku zaudēšanas ceļš:


Ievietojiet galveno enerģiju aerobikas treniņā, ko papildina hanteles stienis, lai novērstu muskuļu relaksāciju. 4 līdz 5 mācību sesijas nedēļā. Pirms katras nodarbības veiciet anaerobo vingrinājumu, pēc tam veiciet aerobikas vingrinājumus.


Ja jūs patiešām nevēlaties, lai būtu anaerobas apmācības, jūs varat izvēlēties, vai no rīta darboties tukšā dūšā, un apmācības efekts būs labāks.


Palielināt muskuļu maršrutu:


2 līdz 3 reizes nedēļā, aerobika. 4 ~ 5 reizes vietējā muskuļu treniņā (krūšu pleciem un kājām) nevar akli praktizēt tikai vienā daļā.

146734350441600643

Ja jums ir nepieciešami steroīdi , hgh, peptīdu produkti, lūdzu, sazinieties ar mani.


QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298