pateicības diena

- Nov 23, 2018-

Pateicības diena ir senie svētki, ko izveidojuši amerikāņu cilvēki, un Amerikas ģimeņu pulcēšanās svētki. Sākumā nav noteikts Pateicības dienas datums, un to uz laiku nolemj Amerikas Savienoto Valstu štati. Līdz 1863. gadam, kad Savienotās Valstis kļuva neatkarīgas, prezidents Linkolns pateicības dienu pasludināja par valsts svētkiem. 1941. gadā ASV Kongress katru gadu novembra ceturto ceturtdienu oficiāli nosauca par “Pateicības dienu”. Pateicības dienas parasti ilgst no ceturtdienas līdz svētdienai.


1879. gadā Kanādas parlaments paziņoja, ka 6. novembris ir Pateicības diena un valsts svētki. Turpmākajos gados Pateicības dienas datums vairākas reizes mainījās līdz 1957. gada 31. janvārim, kad Kanādas parlaments katru gadu oktobra otro pirmdienu izsludināja Pateicības dienā.


Papildus Amerikas Savienotajām Valstīm, Kanādai, ASV un Ēģiptei, Grieķijai un citām valstīm ir sava unikālā Pateicības diena, bet Lielbritānija, Francija un citas Eiropas valstis ir izolētas no Pateicības dienas, un daži zinātnieki ir ierosinājuši izveidot "ķīniešu valodu". Pateicības diena ”tradicionālās kultūras popularizēšanai.

6977397_212953950286_2

Honkongas Rongxin Bio-Tech Co Ltd karstās pārdošanas produktiem ir Testosterona Cypionate , Testoste Rone Enanthate , Trenbolone Acetate , Trenbolone Enanthate , Sustanon 250 , Nandrolone Decanoate , Oxandrolone (Anavar) , Boldenoe Cypionate , Drostanolone Propion Ente , Drostanolone. Peptīdi utt. Ja jūs interesē mūsu produkti, lūdzu, sazinieties ar mani.


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944