Epidēmijas ietekme uz ārējās tirdzniecības nozari? Kā reaģēt?

- Mar 27, 2020-

Jaunā koronavīrusa epidēmija ir liels izaicinājums mūsu ārējās tirdzniecības nozarei. Kā objektīvi, racionāli un pareizi tikt galā ar epidēmijas ietekmi uz ārējo tirdzniecību, tiek pārbaudīts ikviens no mums.


31. janvārī PVO paziņos par jaunu koronavīrusu inficētas pneimonijas epidēmiju kā ārkārtas sabiedrības veselības ārkārtas situāciju. Paziņojums neietekmēja ārvalstu pircēju uztveri par piegādi no Ķīnas. Paziņojumam nebija lielas ietekmes uz satiksmi un jautājumiem. Tāpēc no makro perspektīvas mums nav jāraizējas.


Starp aizjūras klientiem, kuri ir iegādājušies preces, 6% no viņiem uztraucas par vīrusu radītajām precēm, 35% no viņiem izteica nogaidīšanu, un 59% no viņiem izteica izpratni un uzticību mums. Saskaņā ar padziļinātu analīzi 6% no šiem klientiem ir noteiktas pazīmes, vai nu viņi ir runājuši ļoti tieši vai rupji, vai arī ir kāda nepatīkama sadarbība vai viņi vienkārši sāk sadarboties.


Protams, mums jāredz arī zināmas grūtības. Mums ir piegāžu deficīts. Rūpnīca netiks sākta. Pēc ražošanas uzsākšanas, jo ražošanas uzdevumi ir pilni, paredzams, ka izmaksas palielināsies, un var būt gadījumi, kad preces var nebūt pieejamas. Politikas ietekmes dēļ tā saskarsies ar ilgstošu muitošanas ciklu.


Epidēmijas ietekmes dēļ mums ir dažādas problēmas, taču mēs vienmēr uzstājam uz to, lai klientiem nodrošinātu apmierinošus produktus un pakalpojumus. Tāpēc, ja jums ir kādas vajadzības, lūdzu, sazinieties ar mums.

Steroīdu pulveris , hgh , peptīdu produkti ir pieejami no krājumiem.

20

QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298