Kādas ir regulāru vingrinājumu priekšrocības ķermenim?

- Oct 18, 2019-

1. Veicināt pusaudžu augšanu un attīstību

Regulāra fiziskā slodze var veicināt pusaudžu augšanu un attīstību. Tā kā fiziskās slodzes laikā skeleta muskuļiem ir nepieciešams daudz asiņu, un šīs asinis satur daudz skābekļa un barības vielas, un metabolisms ir enerģisks. No otras puses, skrimšļus fiziskās slodzes laikā pastāvīgi berzē. Izspiežot, šūnas turpina dalīties un turpina osificēties, lai kauli pakāpeniski augtu resni un gari, tāpēc cilvēki, kuri uzstāj uz vingrinājumiem, ir garāki nekā cilvēki, kuri nemīl sportu, un ekstremitāšu attīstība ir samērā laba - proporcionāli.

2. Novecošanās aizkavēšanās

Noturība vingrinājumu laikā var regulēt nervu sistēmas darbību, paātrināt nervu refleksu, piespiest sirdi sist, palielināt asins izdalīšanos un palielināt muskuļu spēku; un vingrini vairāk skābekļa, tāpēc vingrinājumi var vingrināt elpošanas muskuļus un aizkavēt elpošanas sistēmu. Novecošanās, vienlaikus veicinot ķermeņa iekšējo metabolismu un iekšējo orgānu darbību, efektīvi aizkavē novecošanos.


3. Uzlabojiet spēju pretoties aukstumam un karstumam

Cilvēka talamusa apakšējā daļā ir ķermeņa temperatūras regulēšanas centrs, kas var līdzsvarot siltuma veidošanos un siltuma izkliedi ķermenī atbilstoši ārējā karstuma un aukstuma izmaiņām. Vingrošanas ievērošana var palielināt ķermeņa temperatūras regulēšanas centra jutīgumu un ātrāk un precīzāk pielāgot ķermeņa temperatūru, tādējādi uzlabojot ķermeņa spēju pretoties aukstumam un karstumam. Gara skriešana, auksta ūdens peldēšana, sauļošanās, peldēšana, slidošana, slēpošana un citi sporta veidi ir ļoti noderīgi cīņā pret aukstumu un karstumu.


4. Kultūrisms

Veicot vingrinājumus, visa ķermeņa muskuļi pārvietosies. Mainot muskuļus, var veidot skaistu ķermeņa formu. Kontrakcijas procesa laikā muskuļi mainās no kvantitatīvā uz kvalitatīvu, notiek virkne izmaiņu, un muskuļi kontrakcijas procesa laikā piedzīvo virkni izmaiņu. Sabiezējums, kurā pakāpeniski palielinājās cukura, olbaltumvielu, minerālu saturs, palielinājās muskuļu tilpums, virsmas izvirzījums, pilnīgāks un spēcīgāks.


5. Slimību profilakse un ārstēšana

Noturība vingrošanā var uzlabot nervu sistēmas spēju cīnīties ar slimībām, uzlabot iekšējo orgānu, piemēram, sirds un plaušu, endokrīno sistēmu, padarīt enerģiskāku vielmaiņu, uzlabot uzturvērtību, uzlabot ķermeņa hematopoētisko funkciju un palielināt sarkano asins šūnu skaitu. , baltās asins šūnas un antivielas pret baktērijām asinīs. Paaugstināta izturība pret dažādām slimībām un infekcijas slimībām.

35

Honkongas Rongxin Bio-Tech Co Ltd , Ja jums nepieciešami augstas tīrības pakāpes steroīdi , hgh, lūdzu, sazinieties ar mani.

QQ图片20170315140316.jpg


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298