Kādas ir vasaras fitnesa priekšrocības?

- May 31, 2019-

(1) asinsspiediena regulēšana: vingrinājumiem un fiziskajai sagatavotībai ir laba regulējoša ietekme uz asinsspiedienu, tie var ievērojami uzlabot visu asiņu un plazmas viskozitāti, mainīt autonomo nervu uzbudināmību, palielināt asinsvadu caurlaidību un spēlēt lomu attīrīšanā. asinsvadi. Izvairieties no sirds un asinsvadu slimībām.


(2) Uzlabojiet elpošanu: Cilvēki, kas regulāri piedalās fiziskos vingrinājumos, var stiprināt diafragmas augšējās un apakšējās kustības amplitūdu un palielināt ieelpotā pleiras dobuma negatīvo spiedienu, kas var palīdzēt uzlabot kardiopulmonālo asinsriti un palielināt efektīvo ventilāciju. alveolu. Gāzes apmaiņa ir laba.

318765-1409210R63782_副本


(3) Veicina metabolismu: Ķermeņa asins lipīdi galvenokārt satur holesterīnu, triglicerīdus un fosfolipīdus. Pārmērīgs lipīdu līmenis asinīs var viegli sacietēt cilvēka ķermeņa artērijas. Vingrojot, tas var uzlabot vielu metabolismu, samazināt holesterīna un triglicerīdu līmeni, kā arī pozitīvi ietekmēt arteriosklerozes profilaksi un ārstēšanu. Tajā pašā laikā veselības vingrinājums var arī uzlabot hormonu līmeni organismā, spēlēt lomu fizioloģiskās novecošanās aizkavēšanā un patoloģisko izmaiņu mazināšanā.


(4) Nervu stimulēšana: Cilvēki, kuri bieži vingro, var radīt tikumīgu apli, tas ir, jo labāks ir ķermenis, jo labāks ir ķermenis, jo vairāk viņiem patīk trenēties.


(5) Uzlabot cilvēka imunitāti: Nesenā klīniskā prakse ir pierādījusi, ka vingrošana var uzlabot cilvēka imūnglobulīna, limfocītu un komplementa fizioloģisko iedarbību, tādējādi uzlabojot ķermeņa imunitāti, uzlabojot fizisko sagatavotību un paildzinot dzīvi. Izmantojot vingrinājumus, tas var arī izraisīt ķermeņa interferona ražošanu. Interferons ir spēcīga fizioloģiska pretvīrusu viela, kurai ir pretvēža, infekciju kontrolējoša un imunitāti modulējoša iedarbība.

25

Ja jums nepieciešami steroīdi , hgh, peptīdu produkti, lūdzu, sazinieties ar mani.


QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298