Kādas ir vasaras fitnesa priekšrocības?

- May 31, 2019-

(1) regulējot asinsspiedienu: vingrinājumam un fitnesam ir labs regulēšanas efekts uz asinsspiedienu, var ievērojami uzlabot pilnas asins un plazmas viskozitāti, mainīt autonomo nervu uzbudināmību, palielināt asinsvadu caurlaidību un veikt lomu tīrīšanā asinsvadus. Izvairieties no sirds un asinsvadu slimībām.


(2) Uzlabot elpošanu: Cilvēki, kas regulāri piedalās fiziskajā slodzē, var stiprināt diafragmas augšējās un apakšējās kustības amplitūdu un paaugstināt pleiras dobuma negatīvo spiedienu ieelpojot, kas var palīdzēt uzlabot kardiopulmonālo cirkulāciju un palielināt efektīvu ventilāciju. no alveoliem. Gāzes apmaiņa ir laba.

318765-1409210R63782_副本


(3) Veicināt vielmaiņu: organisma asins lipīdi galvenokārt ietver holesterīnu, triglicerīdus un fosfolipīdus. Pārmērīgs lipīdu līmenis asinīs var viegli sacietēt cilvēka ķermeņa artērijas. Veicot vingrošanu, tas var uzlabot vielu metabolismu, samazināt holesterīna un triglicerīdu daudzumu un pozitīvi ietekmēt arteriosklerozes profilaksi un ārstēšanu. Tajā pašā laikā veselības mācības var arī uzlabot hormonu līmeni organismā, piedalīties fizioloģiskās novecošanas aizkavēšanā un patoloģisko pārmaiņu mazināšanā.


(4) Stimulēt nervus: Cilvēki, kas bieži izmanto, var radīt labvēlīgu loku, tas ir, jo labāk ķermenis ir, jo labāk ķermenis ir, jo vairāk viņi mīl praktizēt.


(5) Uzlabot cilvēka imunitāti: jaunākā klīniskā prakse ir pierādījusi, ka vingrinājumi var uzlabot cilvēka imūnglobulīna, limfocītu un komplementa fizioloģisko ietekmi, tādējādi uzlabojot organisma imunitāti, uzlabojot fizisko sagatavotību un pagarinot dzīves ilgumu. Izmantojot vingrošanu, tas var izraisīt ķermeņa interferona ražošanu. Interferons ir spēcīga fizioloģiska pretvīrusu viela, kurai piemīt pretvēža, infekcijas kontroles un imūnmodulējoša iedarbība.

25

Ja jums ir nepieciešami steroīdi , hgh, peptīdu produkti, lūdzu, sazinieties ar mani.


QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298