Kas jums jāpievērš uzmanība vasaras fitnesā?

- Jul 12, 2019-

Vasaras vingrinājumu laikā ir jāveic daži piesardzības pasākumi, jo šajā sezonā ir jāpielāgojas mitrākajam un mitrākajam klimatam, un vidusmēra cilvēkam ir vajadzīgas 1-2 nedēļas. Šeit ir daži drošības pasākumi, kas jāņem vērā vasaras sporta veidos:

2015010815233623fd2

1. Pievērsiet uzmanību ķermeņa mitrināšanai. Vingrojot karstā, karstā laikā, jūs varat viegli zaudēt 1 litru ūdens stundā, tāpēc dzeriet pietiekami daudz ūdens pirms, pēc un pēc fiziskās slodzes.

Izvairieties no vingrinājumiem augstas temperatūras periodos. Ļoti karsts un mitrs laiks neveicina mūsu ķermeņa svīšanu un dzesēšanu.


2, mēģiniet staigāt. Pastaigas Amerikas Savienotajās Valstīs ir ļoti populārs fitnesa veids, un ir nepieciešami tikai pāris mīksti, ērti, labi pieguļoši apavi. Tā var būt arī nepieciešamība staigāt.


3. Neaizmirstiet sauļošanās līdzekli. Uzklājiet sauļošanās līdzekli vismaz 30 minūtes pirms āra vingrošanas. Saulesbrilles var arī bloķēt UV starus un novērst acu bojājumus. Ādas vēža risku var palielināt arī tiešu saules staru iedarbība vai netieša saules staru iedarbība daudzus gadus.


4. Valkājiet svaigas un elpojošas drēbes. Brīva apģērba nēsāšana palīdz gaisam cirkulēt jūsu ķermenī un vidē. Tajā pašā laikā gaišas krāsas drēbes atspoguļos saules gaismu, bet tumšās krāsas drēbes absorbēs siltumu. Dabiskās šķiedras audumi, piemēram, kokvilna un lins, viegli absorbē sviedru, savukārt ķīmiskās šķiedras auduma acu audumi ir viegli savelkami.


Ja jums nepieciešami steroīdi , hgh, peptīdu produkti, lūdzu, sazinieties ar mani.

32


QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298