Kas jums ir nepieciešams pievērst uzmanību vasaras fitnesa laikā?

- Jul 12, 2019-

Vasaras vingrinājuma laikā ir nepieciešams veikt dažus piesardzības pasākumus, jo šajā sezonā ir nepieciešams pielāgoties mitrākajam un mitrākajam klimatam, un vidusmēra cilvēkam ir vajadzīgas 1-2 nedēļas. Lūk, daži drošības pasākumi, kas jāatzīmē vasaras sporta veidos:

2015010815233623fd2

1. Pievērsiet uzmanību ķermeņa mitrināšanai. Vingrošana karstā, karstā laikā, jūs varat viegli zaudēt 1 litru ūdens stundā, tāpēc pirms dzeršanas, tās laikā un pēc tam dzert pietiekami daudz ūdens.

Izvairieties no treniņa augstā temperatūrā. Ļoti karsts un mitrs laika apstākļi neveicina mūsu ķermeņa svīšanu un dzesēšanu.


2, mēģiniet staigāt. Pastaigas Amerikas Savienotajās Valstīs ir ļoti populārs fitnesa veids, un ir nepieciešami tikai mīksti, ērti, labi aprīkoti apavi. Tas var būt arī nepieciešamība staigāt.


3. Neaizmirstiet sauļošanās līdzekli. Lietojiet sauļošanās līdzekļus vismaz 30 minūtes pirms āra nodarbībām. Saulesbrilles var arī bloķēt UV starus un novērst acu bojājumus. Tieša saules gaismas iedarbība vai netieša saules staru iedarbība daudzus gadus var palielināt arī ādas vēža risku.


4. Valkājiet svaigus un elpojošus apģērbus. Brīvā apģērba valkāšana palīdz gaisam cirkulēt jūsu organismā un vidē. Vienlaikus gaišās drēbes atspoguļos saules gaismu, bet tumšās drēbes uzsūc siltumu. Dabisko šķiedru audumi, piemēram, kokvilna un veļa, ir viegli absorbējami sviedri, bet ķīmisko šķiedru audumu acu audumi ir viegli sviedri.

Ja jums ir nepieciešami steroīdi , hgh, peptīdu produkti, lūdzu, sazinieties ar mani.

32


QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298