Kāda ir pareiza trenažieru zāles fitnesa secība?

- Aug 16, 2019-

ļoti kāds zina, ka, atrodoties trenažieru zālē, mums tiek pievērsta liela uzmanība, piemēram, fitnesa secībai, un pareiza fitnesa secība ir ļoti svarīga, jo pareiza kārtība ir izdevīga cilvēkiem, tad pareiza trenažieru zāles fitnesa kārtība, es ticiet, ka joprojām ir daudz cilvēku, kurus zina. Tātad, kāda ir pareizā sporta zāles fitnesa secība? Nedariet to nepareizi.

1. Iesildīšanās ir priekšnoteikums

Runājot par pareizu fitnesa secību sporta zālē, tas ir ļoti nepieciešams, lai pirms fiziskās slodzes iesildītos. Iesildīšanās vingrinājums var pakāpeniski pielāgot ķermeni vingrošanas stāvoklim un izvairīties no negadījumiem, piemēram, krampjiem vai sastiepumiem fiziskās slodzes laikā. Ieteicams sākt ar 10 stundu iesildīšanās vingrinājumu ar aerobo fitnesa aprīkojumu vai skriešanas treniņu 15 minūtes, kas ir ļoti labi.


2. Notiek spēka vingrinājumi

Tiem, kam nepieciešams iegūt muskuļus vai zaudēt svaru, pēc iesildīšanās ir jāpieliek spēks. Viņi var izmantot savu ikdienas trenažieri, lai koncentrētos uz 30–45 minūšu izturības treniņiem uz noteiktu ķermeņa muskulatūru. Tam var būt nozīme svara zaudēšanā un muskuļu augšanā, un tas var būt efektīvs spēcīgas mērķtiecības gadījumā.


3. Stiepšanās un relaksācija

Pareizā sporta zāles fitnesa secībā stiepšanās un relaksācija ir nepieciešams solis pēc fiziskās slodzes. Pēc mērķtiecīgas izturības apmācības vingrotājam ir nepieciešams arī aerobikas trenažieris 10–15 minūšu aerobikas vingrinājumu veikšanai. Muskuļu relaksācija var novērst tādas problēmas kā muskuļu sāpīgums pēc tam.

Lai iegūtu labāku muskuļu spēku, mēs iesakām apvienot rentropīna hgh un testosterona injekcijas.

SUSTANON 250

rentropinQQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298