Kāda ir epidēmijas ietekme uz ārējo tirdzniecību?

- Nov 20, 2020-

Līdz ar ziemas atnākšanu epidēmija daudzās Eiropas valstīs ir atsākusies, un katru dienu strauji pieaudzis jaunu gadījumu skaits. Tātad, kāda ir epidēmijas ietekme uz ārējo tirdzniecību?

Jaunā koronavīrusa epidēmija ir radījusi daudz izaicinājumu mūsu ārējās tirdzniecības nozarei. Tas, kā objektīvi, racionāli un pareizi tikt galā ar epidēmijas ietekmi uz ārējo tirdzniecību, ir pārbaudījums ikvienam no mums ārējā tirdzniecībā.


PVO 31. janvārī pasludinās jaunās koronavīrusu infekcijas pneimonijas uzliesmojumu par ārkārtas sabiedrības veselības ārkārtas situāciju. Spriežot pēc ne-SEM trafika un uzziņu datiem, ārvalstu trafika un uzziņu datiem, ko Made-in-China.com sniedza no 2020. gada 1. janvāra līdz 4. februārim, kā arī iepriekšējā periodā savāktajiem 117 ārvalstu tirdzniecības uzņēmumu datiem. , šis paziņojums nav Tas nav ietekmējis ārvalstu pircējus' uztvere par pirkumiem no Ķīnas, un šī paziņojuma ietekme uz satiksmi un jautājumiem ir minimāla. Tādēļ no makro viedokļa jums nav panikas.


35

Lai vai kā, mēs strādājam un apkalpojam klientus viegli.

Lūdzu, sazinieties ar mani, ja jums ir jauns pasūtījums.


Uzņēmuma pastkaste: sell@rongxinbio.com

Skype:sell@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18191385298