Kādas problēmas jums ir nepieciešams pievērst uzmanību vasaras fitnesa laikā?

- May 24, 2019-

Daudzi cilvēki nepatīk vasaras sporta veidi. Pieaugošās temperatūras dēļ vingrinājuma laikā viņi piedzīvos nogurumu, elpas trūkumu un reiboni. Eksperti saka, ka šādi simptomi bieži rodas nevis temperatūras dēļ, bet gan fiziskās slodzes, laika un pat fiziskās sagatavotības dēļ.


Temperatūras paaugstināšanās, tādas pašas fiziskās slodzes intensitāte, cilvēku sirdsdarbība būs ātrāka. Kad cilvēki ir pieraduši izmantot gaisa kondicionētus numurus un pieraduši izmantot automašīnas, sviedru dziedzeri, āda un sirds ir mazāk izturīgi pret karstumu. Šādiem cilvēkiem ir jāstiprina vingrinājumi, lai palielinātu viņu toleranci pret karstumu.

263915-140I0152514

Arī vingrinājumu laiks ir ļoti īpašs. Daudzi cilvēki izvēlas rīta vingrinājumus. Faktiski oglekļa dioksīda koncentrācija gaisā no rīta ir augsta, un ir grūti ieelpot pietiekami daudz skābekļa. Turklāt pēc nakts miega cilvēka ķermeņa asins viskozitāte no rīta ir salīdzinoši liela, plūsma nav gluda, apvienojumā ar dienas siltumu, ūdens organismā iztvaiko vairāk, un rīta vingrinājumi ir pārāk agri , kas viegli izraisa sirds un asinsvadu slimības. Zemes tuvumā ir daudz kaitīgu vielu, piemēram, slāpekļa oksīdi un svins. Kad jūs vingrojat agri, jūs dziļi iesūcaties ieelpot vairāk kaitīgu vielu. Ja jūs turpināsiet ilgu laiku, Jums būs nogurums, elpas trūkums, reibonis un trahejas un rīkles iekaisums.


Tāpēc vasara var sākties no nelielas intensitātes treniņa, kas katru dienu uzkrāj dažādus "mazos sporta veidus", piemēram, peldēšanu, tenisa, badmintona, skriešanas, spilgtas pastaigas utt. prasības, zema laika prasības, arī ir iespējams uzkrāties smiltis tornī, kas ir piemērots vasarai.

44724-12020Q1045597


Ja jums ir nepieciešami steroīdi , hgh, peptīdu produkti, lūdzu, sazinieties ar mani.


QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298