Kādas problēmas jums jāpievērš uzmanība vasaras fitnesā?

- May 24, 2019-

Daudziem cilvēkiem nepatīk vasaras sports. Temperatūras paaugstināšanās dēļ fiziskās slodzes laikā viņi izjutīs nogurumu, elpas trūkumu un reiboni. Eksperti saka, ka šādi simptomi bieži rodas nevis temperatūras, bet gan fiziskās slodzes, laika un pat fiziskās sagatavotības dēļ.


Kad temperatūra paaugstinās, tāda pati vingrinājumu intensitāte, cilvēku sirdsdarbība būs ātrāka. Kad cilvēki ir pieraduši izmantot telpas ar gaisa kondicionēšanu un ir pieraduši lietot automašīnas, sviedru dziedzeri, āda un sirds ir mazāk izturīgi pret karstumu. Šādiem cilvēkiem ir jāstiprina vingrinājumi, lai uzlabotu viņu toleranci pret karstumu.

263915-140I0152514

Ļoti īpašs ir arī vingrinājumu laiks. Daudzi cilvēki izvēlas rīta vingrinājumus. Faktiski oglekļa dioksīda koncentrācija gaisā ir augsta no rīta, un ir grūti pietiekami elpot skābekli. Turklāt pēc nakts miega cilvēka ķermeņa asins viskozitāte no rīta ir salīdzinoši liela, plūsma nav vienmērīga, apvienojumā ar dienas karstumu, ūdens ķermenī iztvaiko vairāk, un rīta vingrošana ir par agru , kas viegli noved pie sirds un asinsvadu slimībām. Gaisā, kas atrodas zemes tuvumā, ir ļoti daudz tādu kaitīgu vielu kā slāpekļa oksīdi un svins. Agri vingrojot, dziļi vingrojot, jūs ieelposit vairāk kaitīgu vielu. Ja ilgstoši turpināsit, jums būs nogurums, elpas trūkums, reibonis un trahejas un rīkles iekaisums.


Tāpēc vasara var sākties no nelielas intensitātes vingrinājumiem, katru dienu uzkrājot dažādus "mazos sporta veidus", piemēram, peldēšanu, tenisa spēlēšanu, badmintonu, skriešanu, spirgtas pastaigas utt., Šo vienreizējo mazāk fiziskās sagatavotības, zemas tehniskās slodzes patēriņu prasības, zemas laika prasības, ir arī iespējams smiltis uzkrāt tornī, kas ir piemērots vasarai.

44724-12020Q1045597


Ja jums nepieciešami steroīdi , hgh, peptīdu produkti, lūdzu, sazinieties ar mani.


QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298