Kāpēc sūtīšana ir lēna? Ķīniešu iepirkšanās festivāls Double Eleven

- Nov 12, 2020-

11. novembris ir Ķīnas' Double Eleven karnevālu iepirkšanās festivāls, kas attiecas uz plaša mēroga iepirkšanās veicināšanas karnevāla dienu, ko visā Ķīnā pārstāv e-komercija. Kopš 2009. gada 1. oktobra vidus rudens un rudens vidus svētki tika svinēti kopā. Katra gada 11. novembrī lielās e-komercijas vietnes, ko pārstāv Tmall, JD.com un Suning.com, parasti izmanto šo dienu lielu darbu veikšanai. Lai palielinātu pārdošanas apjomus, tas pakāpeniski ir kļuvis par lielāko komerciālās reklāmas karnevālu internetā Ķīnā.


GG quot; Double Eleven" e-komercijas uzņēmumi ne tikai mudina uz akcijām, bet pat operatori ir sākuši iesaistīties veicināšanas pasākumos. Alibaba Group Holdings Co., Ltd. iesniedza preču zīmes reģistrācijas pieteikumu" Double Eleven" ar Nacionālo preču zīmju biroju 2011. gada 1. novembrī un ekskluzīvas tiesības uz preču zīmi ieguva 2012. gada 28. decembrī. 2014. gada oktobra beigās Alibaba izdeva paziņojumu. Teica, ka Ali grupa ir ieguvusi GG; Double Eleven" reģistrēta preču zīme.


Šajā dienā daudzi cilvēki iegādāsies lietas tiešsaistē, un pakas tiks transportētas, izmantojot ātrgaitas loģistiku. Tas izraisa ātrās piegādes pārsprāgt, kas ietekmēs arī mūsu pārvadājumus, tāpēc, ja veicat pasūtījumu nesen, lūdzu, piedodiet par piegādi

Mums ir arī preferenciālas cenas nesenajiem pasūtījumiem.

Šoreiz atlaide ir ļoti spēcīga. Ja jūs interesē mūsu produktu iegāde, lūdzu, sazinieties ar mums.

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste: sell@rongxinbio.com

Skype:sell@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18191385298