99,5% Tīrība Drostanolone Enanthāts (Masteron) CAS472-61-145 Bodybuilding Supplements Neapstrādāti steroīdu pulveri

Produkta informācija
Produkta nosaukums: Drostanolone Enanthate.
Molekulārā formula: C40H52O4
CAS Nr .: 472-61-145
Tests: 99%
Izcelsmes vieta: RongXin, Ķīna
Kvalitātes standarts: uzņēmuma standarts
Alias: Drostanolone; Masteron enan, dragontanolone enanthāts.
MW: 416.64
Tīrība: 99% pulveris
Novērtējums: Farmaceitiskā pakāpe
Iepakojums: folijas maisiņā vai cilindrā.
Apraksts: balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris
MOQ (Min rīkojuma daudzums): 10grams.
Ražošana: RongXin
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

99,5% Tīrība Drostanolone Enanthāts (Masteron) CAS472-61-145 Bodybuilding Supplements Neapstrādāti steroīdu pulveri


Produkta informācija

Produkta nosaukums : Drostanolone Enanthate.

Molekulārā formula : C40H52O4

CAS Nr .: 472-61-145

Tests: 99%

Izcelsmes vieta : RongXin, Ķīna

Kvalitātes standarts: uzņēmuma standarts

Alias: Drostanolone; Masteron enan, dragontanolone enanthāts.

MW: 416.64

Tīrība: 99% pulveris

Novērtējums: Farmaceitiskā pakāpe

Iepakojums : folijas maisiņā vai cilindrā.

Apraksts: balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris

MOQ (Min rīkojuma daudzums) : 10grams.

Ražošana: RongXin

Lietošana: farmaceitisks materiāls, steroīdu hormons, anabolīns. Kā vīriešu hormons un anaboliskie hormoni. Atslēgvārdi: kultūrisms, steroīdu hormons, izejvielu pulveris.

K.jpg

Produkta apraksts

Masteron Enanthate (Drostanolone Enanthate) ir dihidrotestosterona (DHT) bāzes anaboliskais steroīds. Drostanolons ir vienkārši DHT hormons, kas strukturāli mainīts. Pārmaiņas notiek, pievienojot metilgrupu 2 oglekļa pozīcijā. Tas nodrošina, ka hormons nesasniedz metabolisma sadalījumu, ko rada 3-hidroksistroīddehidrogenāzes enzīms, kas atrodams skeleta muskuļos. Šīs vienkāršās strukturālās izmaiņas arī padara hormonu daudz anabolisku, un tas dod mums Drostanolone. Kad hormons ir izveidots, pārveidots no DHT, tad pievieno esteri, un šajā gadījumā pievienotais esteris ir Enanthāts. Enanthāts nav steroīds vai narkoze, bet nekas vairāk kā zāļu lietošanas laiks.


Tāpat kā Masteron Propionate, Masteron Enanthāts ir labi pazīstams kā viens no vienīgākajiem anaboliskajiem steroīdiem, kas satur spēcīgas antiestrogēnas īpašības. Šis anaboliskais steroīds nevar palielināt estrogēnu līmeni; Patiesībā tas faktiski var samazināt estrogēnu līmeni organismā. Tieši šī iemesla dēļ Drostanolone bija sekmīgi ārstējusi krūts vēzi, jo Drostanolone un tamoksifēns bija daudzu gadu biežums. Bodybuilders priecājas par šo iezīmi, jo estrogēnu bieži ir grūti kontrolēt ar daudziem steroīdiem un zemāku estrogēna līmeni, kas bieži noved pie grūtāk un precīzāk izskatu griešanas posmā.


Masteron Enanthate piemīt daži no visvairāk maldinošiem anaboliskajiem un androgēniskajiem jebkura anaboliskā steroīda vērtējumiem, lai gan tas nav gandrīz tikpat maldinošs kā Halotestin un Anavar. Drostanolonam ir saistīšanās afinitāte ar androgēnu receptoru, kas ir piecas reizes lielāks nekā tantestosterons, kas ne tikai izraisa grūtāku izskatu, bet arī var pozitīvi ietekmēt tauku zudumu. Visi anaboliskie steroīdi var palīdzēt uzlabot vielmaiņas ātrumu, bet tie, kam ir spēcīga saistība ar orālo antivielu, var ietekmēt tiešo lipolīzi.


Ja vēlaties iegūt labu Masteron Enanthate (Drostanolone Enanthate) kvalitāti, izvēlieties Rongxin Company.


Masteron-Enanthāta (pulvera) priekšrocības

1, Masteron-Enanthate priekšrocības lielā mērā var apkopot trīs vārdos, liesās un grūti. Lai veiktspējas pastiprinātājs un ārpus krūts vēža pacients lielā mērā tas būs tikai darbības pastiprinātāji kultūrisms dabu, kas papildina ar Masteron, jo tā ir lielisks ķermeņa pārveidojot steroīds, bet tas nav brīnums pudelē. Pat ja tas ir diezgan mazliet zems androgēnisks vērtējums, stāsts, ko tas stāsta, ir diezgan atšķirīgs, jo tas padarīs to diezgan pieklājīgu. Turklāt, tāpat kā pēc būtības, Masteron-Enanthāts ietekmē vispārējo metabolisko aktivitāti, tieši stimulējot lipolīzi; Nē, tas nav vienīgais steroīds, kas sniedz šādus ieguvumus, ne arī tas ir visspēcīgākais, bet tie lielākoties ir iezīmes.


2. Tā kā Masteron-Enanthāts patiešām kalpo tikai un vienīgi nostiprināšanai, jūs parasti redzēsit tikai steroīdu, ko izmanto konkurētspējīgā kultūrisma pasaulē, kā arī tādus, kas uzlabo veiktspēju, un to dara tikai, lai izskatītos un labāk izjustos; Sporta zālē. Jūs neredzēsiet daudz Masteronu, kas tiks izmantoti sporta pasaules izrādē; Futbola vai beisbola spēlētājs vai kāds cits uz lauka sportists nav mērķtiecīgi; Protams, daži no viņiem var pieķerties ar Masteronu, bet lielākā daļa izvēlēsies citus anaboliskus, kas kalpo viņu mērķim. Tomēr kultūrists šim anaboliskajam steroīdam var būt atšķirība starp pirmo un otro vietu izstādē; Galu galā, lai gan ir daudz faktoru, ka veiksmīgam kultūrists ir stadijas cietība, un gala sliktība ir divas galvenās problēmas. Galu galā tas ir viens no nedaudzajiem anaboliskajiem androgēnajiem steroīdiem, kurus mēs gandrīz varam nosaukt par tīru kultūrisma steroīdu. --- No RongXin Company.


Rongxin Bio-Tech uzņēmuma konkurētspējīgā priekšrocība:

付款 .png


Kā veikt pasūtījumus?

流程. Png

Iepakojums un uzglabāšana


Bzt.jpg

Mūsu sertifikāti

QQ 图片 20170315140316.jpg

Mūsu rūpnīca

I 哦 .jpg

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

WhatsApp: + 86-18729210590

Ja jūs esat apmierināts ar mūsu 99,5% tīrības pakāpi, drostanolone enanthate (masteron) cas472-61-145 kultūrisms papildina neapstrādātus steroīdu pulverus, laipni aicināti sazināties ar mūsu rūpnīcu. Augstas kvalitātes produktiem vislabāk jāizvēlas augstas kvalitātes somatropīna produkti, kas tiek pārdoti. Lūdzu, varat brīvi nopirkt vai pārdot mums paredzētos karstos pārdošanas produktus.

Izmeklēšana