Karstā pārdošana 99,5% Tīrība Oxandrolone (Anavar) CAS53-39-4 Kultūrisms Safely White Powder Anaboliskie steroīdi

Galvenā informācija par produktu:
Nosaukums: Oxandrolone Steroid.
Pseidonīms: anavars, anavara pulveris,
CAS Nr .: 53-39-4
Einecs Nr.: 200-172-9
MF: C19H30O3
MW: 306.44
Tīrība: 99%
Novērtējums: Farmaceitiskā pakāpe
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Karstās pārdošanas 99,5% tīrības pakāpe Oxandrolone (Anavar) CAS53-39-4 Kultūrisms Safely White Powder Anaboliskie steroīdi


Produkta informācija

Galvenā informācija par produktu:

Nosaukums: Oxandrolone Steroid.
Pseidonīms: anavars, anavara pulveris,
CAS Nr .: 53-39-4
Einecs Nr.: 200-172-9
MF: C19H30O3
MW: 306.44

Tīrība: 99%

Novērtējums: Farmaceitiskā pakāpe

Iepakojums: folijas maisiņā vai cilindrā.

Izskats: balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris

MOQ (Min rīkojuma daudzums): 10grams.

Ražošana: RongXin

Lietošana: farmaceitisks materiāls, steroīdu hormons, anabolīns. Kā vīriešu hormons un anaboliskie hormoni.

K.jpg

Produkta apraksts

Oksandrolons (Anavars) ir gan anaboliskais steroīds, gan tai piemīt visas androgēnas zāles īpašības. Oxandrolona darbība ir līdzīga testosteronam. Taču Anavaru bieži sauc par vāju testosteronu. Tam ir divas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem steroīdiem. Pirmkārt, tas nav pārvērsts par estrogēnu un tas mazā devā neietekmē hipotalāma hipofīzes traktu. Tas nozīmē, ka, tā kā tas nav sadalīts uz estrogēnu, tēviņiem neizdosies palielināt krūtis. Otrkārt, tā neietekmē hipotūristisko hipofīzes asi. Tā deva neietekmē testosterona nomākšanu. Tas nozīmē, ka indivīdam, kas lieto Anavar, nebūs tādu blakusparādību kā libido, impotences vai sēklinieku atrofijas pazīmes, kas parasti tiek novērotas ar citiem anaboliskajiem steroīdiem.

Oxandrolone (Anavar) ir populārs anaboliskais steroīds, kas, lai arī bieži tiek uzskatīts par vieglu, ir diezgan spēcīgs. Viegla klasifikācija daudziem to dod, pateicoties tās ārkārtīgi augstajam tolerances slieksnim. Gan vīrieši, gan sievietes parasti var panest šo steroīdu diezgan labi. Patiesībā šis ir vienīgais sievietes draudzīgo anabolisko steroīdu tirgū. Tas liek daudziem vīriešiem uzņemties, ka steroīds viņiem nebūs pietiekoši spēcīgs, un, lai gan tas nav spēcīgs steroīdu veicinošs līdzeklis, tas var būt ārkārtīgi izdevīgs vīriešu sportistiem, ja tas tiek izmantots pareizu iemeslu dēļ.

 

Methandienone / Dianabol ieguvumi

1, Viens no slavenākajiem steroīdiem no tiem viss ir oksandrolons. Tas ir vairāk pazīstams kā Anavars, jo tas bija tā firmas nosaukums, kad farmaceitiskais uzņēmums Searle to uzsāka 1964. gadā. Tas piedāvāja vairākas terapeitiskās īpašības, kuras ir atklātas gadu gaitā.

2, Tas palīdzēja cilvēkiem iegūt svaru. Svara zudums bieži vien ir kādas ķirurģiskas operācijas vai slimības, piemēram, AIDS, rezultāts.

3, Anavar pārskati, ko raksta ārsti, ir arī norādījuši, ka tas palīdz ārstēt osteoporozi. Tas veicina kaulu blīvumu, kā arī ierobežo daļu no kortikosteroīdu, ko lieto kā medikamentus, osteoporozes blakusiedarbību.

4, tas arī palīdz ārstēt hepatītu.

5, tas palīdz bērniem, kuriem var būt grūtības viņu izaugsmē un attīstībā.

6, pētījumi arī parāda, ka tas palīdz sadedzināt cietušos.


Rongxin Bio-Tech uzņēmuma konkurētspējīgā priekšrocība jums

付款 .png


Kā veikt pasūtījumus?

流程. Png

Iepakojums un uzglabāšana

Bzt.jpg

Piegāde un apmaksa

Initp.jpg

Mūsu sertifikāti

QQ 图片 20170315140316.jpg

Mūsu rūpnīca

I 哦 .jpg

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

WhatsApp: + 86-18729210590


Ja jūs esat apmierināts ar mūsu karsto pārdošanas 99,5% tīrības pakāpi oxandrolone (anavar) cas53-39-4 kultūrisms droši baltu pulveri anabolisko steroīdu, laipni aicināti sazināties ar mūsu rūpnīcu. Augstas kvalitātes produktiem vislabāk jāizvēlas augstas kvalitātes somatropīna produkti, kas tiek pārdoti. Lūdzu, varat brīvi nopirkt vai pārdot mums paredzētos karstos pārdošanas produktus.

Izmeklēšana