KN95 sejas maska

Liela piegāde KN95 maskas, medicīnas maskas, bērnu medicīnas maskas, aizsargmaskas.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

KN95 sejas maska

produkta apraksts:

"KN95" ir standarts elpošanas aizsardzības līdzekļiem GB2626-2006, ko izdod nacionālās kvalitātes uzraudzības, inspekcijas un karantīnas birojs un valsts standartizācijas pārvaldības komiteja, nevis konkrēts produkta nosaukums. Kamēr tas atbilst KN95 standartam un iet standarta GB2626-2006 elpošanas aizsardzības līdzekļiem, to var saukt par "KN95 tipa maska".


GB2626-2006. gada standartā KN95 ir putekļu aizsardzības standarts, kas ir lēts un viegli pieņemam ar saistītām putekļu ražošanas nozarēm. N95 maskas izmanto darba elpceļu aizsardzībai, ieskaitot noteiktas putekļu daļiņas (piemēram, putekļi, dūmi un citas neeļļas daļiņas).


Lielākā iezīme KN95 maska ir tā, ka tas var novērst pilienu infekcija, ko izraisa pacienta ķermeņa šķidrumu vai asins Splash. Pilienu izmērs ir no 1 līdz 5 mikroniem diametrā. ASV darba drošības un veselības pārvalde (OSHA) prasa medicīnas iestādēm, ka medicīnas darbiniekiem pakļauti tuberkulozes jāvalkā maskas, kas ir virs N952.jpg

a888124556994ff281162b87159a70c7

Izvēle maskas

1. Izvēlieties pareizo maskas veidu


Medicīniskās aizsardzības maskas būtu pirmā izvēle medicīnas darbiniekiem, un parastās attaukošanas marles maskas būtu pirmā izvēle parastiem pilsoņiem izmantot savā ikdienas dzīvē. Īpašos gadījumos, piemēram, apmeklējot ārstu un apmeklē pacientus, tas ir labāk, lai parastiem pilsoņiem izvēlēties medicīnas maskas.


Materiāliem, ko izmanto maskas jābūt bez smakas un nekaitīgs cilvēka ķermeni, jo īpaši tiem, kas saskaras ar cilvēka seju. Tie būtu nekairinošs un alerģija.


2. Izvēlieties regulāru ražotāju


Gripas profilaksei, mēs parasti izvēlēties parasto beztauku marles maskas vai medicīniskās aizsardzības maskas, kas ir jāiegādājas no dažādiem noieta juridiski darbināmu medicīnas veikalos vai no ražotājiem ar veselības licencēm vai medicīniskās ierīces reģistrācijas apliecību.


3. Izvēlieties kvalificētās maskas


Izvēloties masku, tas ir atkarīgs no tā, vai ir tirdzniecības nosaukums uz iepakojuma, vai ir informācija par ražotāju vai piegādātāju, vai ir maska sertifikātu vai lietošanas instrukcijas. Vienreizējās lietošanas maskas jābūt vienu reizi norādi, un atkārtoti medicīniskās aizsardzības maskas jāmarķē ar metodi sterilizācijas. Parasti parastās marles maskas ir jāmarķē kā parastas vai dezinficētas.


4. Neaizmirstiet pārbaudīt izskatu, izvēloties masku


Šī ir problēma, ka mums ir tendence ignorēt, izvēloties masku. Pirmkārt, mums ir jāpārbauda, vai maska iepakojums ir pilnīgs un vai tas ir bojāts. Uz maskas virsmas nedrīkst būt caurumu vai plankumu. Medicīniskās aizsardzības maskas nedrīkst būt izelpas vārsti. Ciešās arkas maskas, sānu diametrs ir ne mazāks par 14cm, un garenvirziena diametrs ir ne mazāks par 14cm; medicīniskās aizsardzības taisnstūra maska garums ir ne mazāks par 17cm, un platums ir ne mazāks par 17cm; parastās attaukošanas marles maskas garums nav mazāks par 17cm, platums nav mazāks par 13cm, skaitam nevajadzētu būt mazākam par 12 slāņiem. Turklāt mums ir atgādināt visiem, ka, ja jūs izvēlaties medicīnas masku, atcerieties, ir deguna klipu. Deguns klips ir izgatavots no Bendable plastmasas materiāla un garums ir ne mazāks par 8,5 cm.


Rūpnīcas

222
Sertifikātu:

Produkta attēls:
Atrunas pieņemts: Medical vienreizējās maskas, bērnu medicīniskās vienreizējās maskas, KN95 maskas.

Vairāk nekā 60 ražošanas līnijas, 15 000 square 100 000-Level putekļu-Free darbnīca. Neatkarīgs iepakojums, pilna materiāla meltblown, pārtikas rūpnīcas pārvaldības standartus. Itālija CE, FDA, ISO Complete

Par veikaliņiem, meklējiet "sniega pīķa"

Es vēlos pasaules mieru un mieru ikvienam!


Ja jums ir nepieciešams iegādāties maskas, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.


Kontaktinformācija

Enterprise mailbox:sales@rongxinbio.com

Skype:sales@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18729210590Izmeklēšana