KN95 sejas maska

Liels piedāvājums KN95 maskas, medicīnas maskas, bērnu medicīniskās maskas, aizsardzības maskas.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

KN95 sejas maska

produkta apraksts:

"KN95" ir standarts elpceļu aizsardzības līdzekļiem GB2626-2006, ko izsniedz Valsts kvalitātes uzraudzības, inspekcijas un karantīnas birojs un Valsts standartizācijas pārvaldības komiteja, nevis konkrēts produkta nosaukums. Kamēr tas atbilst KN95 standartam un nodod standarta GB2626-2006 elpceļu aizsarglīdzekļus, to var saukt par " KN95 tipa masku ".


GB2626-2006 standartā KN95 ir standarts putekļu aizsardzībai, kas ir lēts un viegli adoptēts saistītajās putekļu rūpniecībā. N95 maskas izmanto darba elpošanas orgānu aizsardzībai, ieskaitot dažas putekļu daļiņas (piemēram, putekļus, dūmus un citas neeļļu daļiņas).


Lielākā iezīme KN95 maska ir tā, ka tā var novērst pilienu infekcija, ko izraisa pacienta ķermeņa šķidruma vai asins šļakatām. Pilienu izmērs ir 1 līdz 5 mikroni diametrā. ASV Darba drošības un veselības aizsardzības pārvalde (OSHA) pieprasa medicīnas iestādēm, ka medicīnas darbiniekiem, kas pakļauti tuberkulozei jāvalkā maskas, kas pārsniedz N952.jpg

a888124556994ff281162b87159a70c7

Izvēle maskas

1.Choose tiesības tipa maska


Medicīniskās aizsardzības maskas būtu pirmā izvēle medicīnas darbiniekiem, un parastās attaukojošu marles maskas būtu pirmā izvēle parastajiem iedzīvotājiem izmantot ikdienas dzīvē. Īpašos gadījumos, piemēram, apmeklējot ārstus un apmeklējot pacientus, parastiem iedzīvotājiem ir labāk izvēlēties medicīnas maskas.


Materiāliem, ko izmanto maskas jābūt bez smakas un nekaitīgs cilvēka organismā, jo īpaši tiem, kas nonāk saskarē ar cilvēka seju. Tiem jābūt nekairinošs un alerģija.


2. Izvēlieties regulāru ražotāju


Gripas profilaksei mēs parasti izvēlamies parastās beztauku marles maskas vai medicīniskās aizsardzības maskas, kas jāiegādājas no dažādiem likumīgi pārvaldītu medicīnas veikalu noieta tirgiem vai no ražotājiem ar veselības licencēm vai medicīnisko ierīču reģistrācijas apliecībām.


3.Izvēlieties kvalificētu maskas


Izvēloties masku, tas ir atkarīgs no tā, vai uz iepakojuma ir tirdzniecības nosaukums, vai ir informācija par ražotāju vai piegādātāju, vai ir maskas sertifikāts vai lietošanas pamācības. Vienreizlietojamām maskām jābūt ar vienreizēju indikāciju, un atkārtoti lietojamas medicīniskās aizsargmaskaklas jāmarķē ar sterilizācijas metodi. Parasti parastās marles maskas jāmarķē kā parastas vai jādezinficē.


4. Neaizmirstiet pārbaudīt izskatu, izvēloties masku


Šī ir problēma, ka mums ir tendence ignorēt, izvēloties masku. Pirmkārt, mums ir jāpārbauda, vai maskas iepakojums ir pilnīgs un vai tas ir bojāts. Uz maskas virsmas nedrīkst būt caurumu vai traipu. Medicīniskās aizsardzības maskas nedrīkst būt izelpošanas vārsti. Par saspringto arch maskas, sānu diametrs ir ne mazāks kā 14cm, un garenvirziena diametrs ir ne mazāks par 14cm; garums medicīniskās aizsargstūrisma ir ne mazāks par 17cm, un platums ir ne mazāks par 17cm; garums parastās attaukošanas marles maska nav mazāks par 17cm, platums ir ne mazāk kā 13cm, Skaits nedrīkst būt mazāks par 12 slāņiem. Turklāt mums ir jāatgādina visiem, ka, ja jūs izvēlaties medicīnisko masku, atcerieties, ka ir deguna klipu. Deguna klips ir izgatavots no liekama plastmasas materiāla un garums nav mazāks par 8,5 cm.


Rūpnīcas

222
Sertifikātu:

Produkta attēls:
Atrunas pieņemts: medicīnas vienreizējās lietošanas maskas, bērnu medicīniskās vienreizējās lietošanas maskas, KN95 maskas.

Vairāk nekā 60 ražošanas līnijas, 15.000 kvadrātu 100.000 līmeņa bez putekļiem darbnīca. Neatkarīgs iepakojums, pilna materiāla kausējuma, pārtikas rūpnīcu vadības standarti. Itālija CE, FDA, ISO pabeigta

Par boutiques, meklēt "Snow no Peak"

Es vēlu pasaules mieru un mieru ikvienam!


Ja jums ir nepieciešams iegādāties maskas, lūdzu, sazinieties ar mums.


Kontaktinformācija

Uzņēmumu mailbox:sales@rongxinbio.com

Skype:sales@rongxinbio.com

Whatsapp:+86-18729210590 Whatsapp: + 86-18729210590Hot Tags: KN95 sejas maska, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropin, karstā tirdzniecība, nopirkt

Izmeklēšana

You Might Also Like