Boldenone Undecylenate 200 mg

Boldenone Undecylenate 200 mg

BOLD-200 (Boldenone Undecylenate 200 mg / ml)
Sastāvs Katrs ml satur: Boldenone Undecylenate 200 mg
Prezentācija: 200 mg / ml, 10 ml daudzdevu flakons
Ražotājs: CentrinoLab
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Boldenone Undecylenate 200 mg / ml

Sastāvs Katrs ml satur: Boldenone Undecylenate 200 mg

Prezentācija: 200 mg / ml, 10 ml daudzdevu flakons

Uzglabāšana: Sargāt no bērniem; sargāt no gaismas; uzglabāt istabas temperatūrā; neatdzesē un nesasaldē

Ražotājs: CentrinoLab

BU

Produkta apraksts:

Veterinārās injekcijas steroīds boldenona undecilēns. Konkrēti, tas ir testosterona atvasinājums, kam piemīt spēcīgas anaboliskas un mēreni androgēnas īpašības. Izteikta ietekme uz liesu ķermeņa svaru, apetīti un vispārēju muskuļa dispozīciju. Tas arī parāda izteiktu spēju palielināt sarkano asins šūnu ražošanu (efekts, kas raksturīgs visiem anaboliskajiem / androgēniem steroīdiem), bez šaubām, tas ir paaugstināta enerģijas un apetītes līmeņa veicināšanas faktors. Daudzi to arī uzskata par spēcīgāku, nedaudz androgēnāku deka.


Ar Equipoise saistītās blakusparādības parasti ir vieglas. Tāpēc tendence attīstīt ievērojamu ūdens aizturi ar šīm zālēm būtu nedaudz augstāka nekā deka, bet daudz mazāka nekā tas, kas sagaidāms ar spēcīgāku līdzekli, piemēram, Testosteronu. Lai gan, lietojot šo vielu, ir iespēja saskarties ar ūdens aizturi, tā nav pierasta problēma, ja to lieto mērenā devā. Ginekomastija var arī sagādāt bažas, bet parasti tā ir tikai jutīgu cilvēku vai (atkal) tādu cilvēku vidū, kuriem ir lielas devas. Tamoksifēna pievienošanai, protams, vajadzētu padarīt ciklu pieņemamāku. Anti-aromatize, piemēram, Arimidex, būtu labākas iespējas, tomēr tas, iespējams, nav norādīts ar maigām zālēm kā tādām.


Tas var izraisīt arī izteiktas androgēnas blakusparādības. Ar šo savienojumu ir iespējamas arī taukainas ādas, pūtītes, pastiprināta agresija un matu izkrišana, lai arī parasti tie būs saistīti ar lielāku devu lietošanu. Sievietēm šī narkotika šķiet ērtāka, virilizācijas simptomi parasti nav pamanāmi, ja tos lieto mazās devās. Boldenons caur 5aplha reduktāzes enzīmu (kas ražo DHT no testosterona) reducējas uz spēcīgāku androgēnu (dihidroboldenonu), tomēr tā afinitāte pret šo mijiedarbību cilvēka ķermenī ir zema vai vispār nepastāv. Tāpēc mēs nevaram uzskatīt, ka reduktāzes inhibitoru Proscar var ļoti izmantot ar Līdzsvara efektu, jo tas bloķētu to, kas vislabāk ir nenozīmīgs steroīda metabolisma ceļš. Un, kaut arī šīs zāles ir salīdzinoši vieglas, tām joprojām var būt nomācoša ietekme uz endogēnā testosterona līmeni. Katra cikla beigās var būt nepieciešama arī HCG un Clomid / Tamoxifen kombinācija, lai izvairītos no ilga ilguma.


Atkarībā no vēlamā rezultāta mēs varam izveidot vairākas zāļu kombinācijas. Masu var vēlēties sakraut ar D-Bolic vai injicējamu. Rezultātā vajadzētu iegūt neticamu muskuļu lieluma un spēka pieaugumu, bez tādas pašas blakusparādību intensitātes, ja tikai androgēnu (lietojot lielāku devu). Griešanas fāzē muskuļu cietību un blīvumu var ievērojami uzlabot, apvienojot bolden 200 ar aromātisku steroīdu kā Winstro 50 (stanozolol). Dažiem pat ar šo savienojumu saistītā nelielā estrogēna līmeņa palielināšanās ir pietiekama, lai ļautu to lietot tikai palielināšanas cikliem.

tren 75_ 副本 _ 副本


Izmeklēšana