T3 Liothyronine Nātrija 25mcg tabletes

T3 Liothyronine Nātrija 25mcg tabletes

T3 liothyronine nātrija 25 mg tabletes
Sastāv no katras tabletes kontamīna: T3 liothyronine nātrija 25mcg
Prezentācija: gaiši zaļas 25mcg tabletes, 100 tablešu pudele
Uzglabāšana: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā; pasargāt no gaismas; uzglabāt vēsā, sausā vietā;
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

T3 liothyronine nātrija 25 mg tabletes


Sastāv no katras tabletes kontamīna : T3 liothyronine nātrija 25mcg

Prezentācija: gaiši zaļas 25mcg tabletes, 100 tabletes

Uzglabāšana: Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā; pasargāt no gaismas; uzglabāt vēsā, sausā vietā; nav ledusskapī

t3


Produkta apraksts:


Triiodotironīns, pazīstams arī kā T3, ir vairogdziedzera hormons, bet nav anabolisks steroīds. Tas ietekmē gandrīz katru fizioloģisko procesu organismā, ieskaitot augšanu un attīstību, vielmaiņu, ķermeņa temperatūru un sirdsdarbību. To lieto medicīniski, lai ārstētu vairogdziedzera mazspējas, aptaukošanās, dažu vielmaiņas traucējumu un noguruma gadījumus. par tās spēju sadedzināt ķermeņa lieko tauku. Visbiežāk tiek izmantots sacensību sagatavošanas laikā, var ievērojami samazināt uzglabāto tauku daudzumu, necenšoties nopietni ierobežot kalorijas.

 

T3 un tā prohormona tiroksīna (T4) ražošanu aktivizē vairogdziedzera stimulējošais hormons (TSH), kas atbrīvojas no hipofīzes dziedzeriem.T3 organismā ir atbildīgs par dažādu barības vielu uzņemšanu šūnās un to mitohondrijās. lai efektīvi izmantotu enerģijas ražošanai un patēriņam.Devas:

 

T3 dozēšanai ir divi veidi.

Pirmkārt, mērķis ir panākt nepārtrauktu tauku zudumu vai palīdzēt uzturēt gandrīz personīgi ideālu ķermeņa sastāvu. Šajā pieejā T3 dozēšana ir ļoti zema, vēlams 12,5 mcg / dienā, bet dažos gadījumos pat 25 mcg dienā. Šī diapazona apakšējā galā vairogdziedzera testēšana neradīs nosakāmu nomākumu pat ar ilgstošu lietošanu. Augstākā galā dažkārt tiek novērota mērena nomākšana, bet rezultāti ir pārāka par to, kad T3 netiek izmantots, un apspiešana strauji mainās pēc T3 lietošanas pārtraukšanas.

 

Otrkārt, mērķis ir panākt diezgan būtisku tauku zuduma ātruma palielināšanos, par zināmām izmaksām, kas saistītas ar vairogdziedzera nomākumu. Vispiemērotākā deva ir aptuveni 50 mikrogrami dienā, bet dažos gadījumos tā var būt 75 mcg / dienā. Šāda izmantošana nav vēlama, bet tikai uz ierobežotu laika periodu, piemēram, 8–12 nedēļām, lai gan nav precīzas prasības attiecībā uz laika grafiku.


t3 25mcg


Saistītie produkti

cilnes


QQ 图片 20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944

 Izmeklēšana