T3 liotironīna nātrija 25mcg tabletes

T3 liotironīna nātrija 25mcg tabletes

T3 liothyronine sodium 25mcg tabletes
Katras tabletes sastāvs satur: T3 liothyronine sodium 25mcg
Prezentācija: gaiši zaļas 25mcg tabletes, 100 tablešu pudele
Uzglabāšana: Sargāt no bērniem; pasargāt no gaismas; uzglabāt vēsā, sausā vietā;
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

T3 liothyronine sodium 25mcg tabletes


Sastāvs katrai tableteins: T3 liotironīna nātrijs 25mcg

Prezentācija: gaiši zaļas 25mcg tabletes, 100 tablešu pudele

Uzglabāšana: Sargāt no bērniem; pasargāt no gaismas; uzglabāt vēsā, sausā vietā; neatdzesē

t3


Produkta apraksts:


Trijodtironīns, kas pazīstams arī kā T3, ir vairogdziedzera hormons, bet ne anaboliskais steroīds. Tas ietekmē gandrīz visus ķermeņa fizioloģiskos procesus, ieskaitot augšanu un attīstību, vielmaiņu, ķermeņa temperatūru un sirdsdarbības ātrumu. To lieto medicīniski, lai ārstētu vairogdziedzera nepietiekamību, aptaukošanos, dažus vielmaiņas traucējumus un nogurumu. Šīs zāles īpaši piesaista kultūristus. par spēju nodedzināt ķermeņa lieko tauku daudzumu. Visbiežāk konkursa sagatavošanas laikā var ievērojami samazināt uzkrāto tauku daudzumu, nepiespiežot stingri ierobežot kalorijas.

T3 un tā prohormona tiroksīna (T4) ražošanu aktivizē vairogdziedzeri stimulējošais hormons (TSH), kas izdalās no hipofīzes. T3 organismā ir atbildīgs par dažādu barības vielu uzņemšanas regulēšanu šūnās un to mitohondrijos. šūnas, lai efektīvi izmantotu enerģijas ražošanai un patēriņam.Devas:

Ir 2 veidi, kā dozēt T3.

Pirmkārt, mērķis ir panākt pastāvīgu tauku zaudēšanas priekšrocību vai palīdzēt uzturēt gandrīz ideālu ķermeņa sastāvu. Šajā pieejā T3 dozēšana ir ļoti zema, vēlams 12,5 mkg / dienā, bet dažos gadījumos pat 25 mkg / dienā. Šī diapazona apakšējā galā parasti vairogdziedzera pārbaudēs netiks konstatēta nomākšana pat ilgstošas ​​lietošanas gadījumā. Augšējā galā dažreiz tiek novērota mērena nomākšana, bet rezultāti ir labāki nekā tad, kad T3 netiek ņemts, un, pārtraucot T3 lietošanu, nomākšana ātri mainās.

Citā veidā mērķis ir panākt diezgan ievērojamu tauku zuduma līmeņa pieaugumu par zināmām vairogdziedzera nomākšanas izmaksām. Vislabāk deva ir aptuveni 50 mkg / dienā, bet dažos gadījumos tā var sasniegt 75 mkg / dienā. Šāda lietošana vēlams nenotiek, bet tikai ierobežotu laika periodu, piemēram, 8-12 nedēļas, lai gan nav precīzu prasībulaika grafiku.


t3 25mcg


Saistītie produkti

tabs


QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste:sell@rongxinbio.com

Skype:sell@rongxinbio.com

Whatsapp:+86-18789401944Hot Tags: t3 liothyronine sodium 25mcg tabletes, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karstā pārdošana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like