99% Fluxymesterone (Halotestin) CAS76-43-7 jaudīgākie perorālie anaboliskie steroīdi Hormonu Halo pulveri Anabolisko steroīdu hormonu farmaceitiskās izejvielas

Produktu nosaukums: Halotestin
CAS Nr .: 76-43-7
Einecs Nr.: 200-961-8
MF: C20H29FO3
MW: 336,44
Raksturs: balts kristālisks pulveris.
Min. Pasūtījuma daudzums: 10 grami.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

99% Fluxymesterone (Halotestin) CAS76-43-7 jaudīgākie perorālie anaboliskie steroīdi Hormonu Halo pulveri Anabolisko steroīdu hormonu farmaceitiskās izejvielas

Informācija par produktu

Galvenā informācija par produktu

Produktu nosaukums: Halotestin

Alias: Fluoksimesterons

CAS Nr: 76-43-7

Einecs Nr:200-961-8

MF: C20H29FO3

MW: 336.44

Raksturs: Balts kristālisks pulveris.

Min. Pasūtījuma Daudzums:10 grami.

Anaboliska aktivitāte:1900% no testosterona.

Androgēna aktivitāte:850% no testosterona.

Fluoksimesterons - sertifikāts: GMP, ISO 9001, USP, BP

Novērtējums:Farmācijas pakāpe

Komplekts:Folijas maisiņā vai bungā.

Ražot:RongXin

Lietošana:Farmaceitiskais materiāls, steroīdu hormons, anabolīns. Kā vīriešu hormons un anaboliskie hormoni.

Fluoxymesterone.jpg

Produkta apraksts

Fluxymesteronesir cilvēka veidota testosterona forma, dabiski sastopams dzimumhormons, kas tiek ražots vīrieša' s sēkliniekos. Neliels testosterona daudzums tiek ražots arī sievietes' s olnīcās un virsnieru sistēmā. Fluoksimesteronus lieto vīriešiem un zēniem, lai ārstētu apstākļus, ko izraisa šī hormona trūkums, piemēram, aizkavētu pubertāti vai citu hormonālo nelīdzsvarotību.

Tāpat kā daudziem C-17 alfa alkilētiem steroīdiem, fluoksimesteronam ir slikta saistīšanās ar androgēnu receptoru.
Fluoksimesterons darbojas, piesaistoties androgēnu receptoriem; tas izraisa tā mijiedarbību ar šūnu daļām, kas iesaistītas olbaltumvielu veidošanā. Tas var izraisīt dažu olbaltumvielu sintēzes palielināšanos vai citu sintēzes samazināšanos. Šīm olbaltumvielām ir dažādas iedarbības, tai skaitā dažu krūts vēža šūnu augšanas bloķēšana, šūnu, kas izraisa vīriešu seksuālās īpašības, stimulēšana un sarkano asins šūnu veidošanās stimulēšana.
Tā kā sievietēm pirmsmenopauzes periodā kastrācijas ietekme ir daudz pārāka par androgēnas terapijas iedarbību, vīriešu hormonus galvenokārt izmanto sievietēm pēcmenopauzes vecumā. Halotestīnu lieto tikai reizēm, jo ​​citas hormonālās terapijas zāles, piemēram, tamoksifēns un aromatāzes inhibitori, parasti ir vairāk efektīvs.


Fluoksimesterons ---- Lietošana

Fluxy ir halogenēts 17-alfa-me-tiltestos-terona atvasinājums. Pretēji tam, ko varētu sagaidīt, šīm zālēm ir vāja saistīšanās ar androgēnu receptoru (AR). Iespējams, ka tā ietekme lielākoties nav AR starpniecība. Tomēr tā ir diezgan toksiska narkotika, un es uzskatu, ka tā ir slikta izvēle, izņemot varbūt pirmskonkursu tiem, kuri vēlas ciest tās toksicitāti, vai izturības sportistiem nepārbaudītās sacensībās.


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590Ja jūs' esat apmierināts ar mūsu 99% fluoksimesterona (halotestīna) cas76-43-7 visspēcīgākajiem perorālajiem anaboliskajiem steroīdiem hormonu halogēna pulveriem anabolisko steroīdu hormonu farmaceitiskajām izejvielām, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Augstas kvalitātes pārdošanai paredzētajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt jūsu labākajai izvēlei. Lūdzu, brīvi iegādājieties vai vairumtirdzniecības produktus no mums.

Hot Tags: 99% fluoksimesterons (halotestīns) CAS76-43-7 jaudīgākie perorālie anaboliskie steroīdi hormonu halogēna pulveri anabolisko steroīdu hormonu farmaceitiskās izejvielas, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karstā pārdošana

Izmeklēšana

You Might Also Like