Trenbolona enanthāts

Produkta informācija:
Produkta nosaukums: Trenbolona enanthāts
Tīrība: 99,5%
Izskats: dzeltens vai gaiši dzeltens kristālisks pulveris
Farmakoloģiskā klasifikācija: anaboliskie steroīdi Terapeitiskā klasifikācija
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Trenbolona enanthāts

Produktsinformācija:

Galvenā informācija par produktu:

ProductName: Trenbolona enanthāts
Alias: trenboloneenanthate; tremboloneenanthate; trienboloneenantate
Tīrība: 99,5%
Izskats: dzeltens vai gaiši dzeltens kristāls pulverī
Farmakoloģiskā klasifikācija: anabolicsteroid
Terapeitiskā klasifikācija: eritropoētiskais, anaboliskais steroīds
Molekulārā formula: C25H34O3
Molekulmasa: 382,54
EinecsNr: 245-669-1

Zaudēšanas zudums: ≤0,5%
Izzušana: ≤1,0
Optiskā pagriešana: +39 ° ~ +43 °

Novērtējums: Farmācijas pakāpe

Iepakojums: folijas maisiņā vai bungā.

MOQ (minimālais pasūtījuma daudzums): 10 grami.

Ražošana: RongXin

Lietošana: Trenbolona enanthāts ir pieejams tikai pazemes laboratorijās un nebija paredzēts lietošanai pārtikā, lai gan tas tiek uzskatīts par ideālu narkotiku kultūristiem, kuri vēlas sadedzināt taukus un iegūt muskuļus, lai gan tā garais esteris profesionāliem sportistiem, kuri tiek pakļauti testēšanai, padara nepārdomātu. izmantot.

Trenbolone Enanthate.jpgtrenmix.jpg

Produkta apraksts:

Trenbolona Enanthatecas10161-33-8spīd arī tā spēja ievērojami saglabāt liesos muskuļu audus. Kad mēs diētu, lai zaudētu ķermeņa tauku, nevis svara, bet ķermeņa tauku, mums jābūt kaloriju deficītam; mums jāsadedzina vairāk kaloriju nekā patērējam. Tā kā ķermeņa cīņas mainās ar vēlmi pakārt uz ķermeņa uzkrātajiem taukiem tā izdzīvošanas rakstura dēļ, lai apmierinātu enerģijas vajadzības, bieži tiek upurēti liesie muskuļu audi. Kad mēs zaudējam vairāk liesu muskuļu audu, tas palēnina vielmaiņas ātrumu, un, protams, tas padara ķermeņa uzbūvi sliktāku; Trenbolona enanthāts to novērsīs. Protams, tas kļūst vēl labāk; ar savām īpašībām trenbolona enanthāts nodrošinās visaugstākos vizuālās kondicionēšanas efektus.

Trenbolona enantātiskais steroīds, kas lieliski nodrošinās muskuļus, nodrošinās vairāk darba, lai jūs varētu ātri un ātri izdomāt svarīgu lomu, lai atgūtu un dziedinātu.


Trenbolona enantāta funkcija:

Trenbolona enanthāts ir 19-nortestosterona (19-nor) anaboliskie androgēnie steroīdi. 19-nor etiķete attiecas uz testosterona hormona strukturālām izmaiņām, jo ​​19. pozīcijā tam nav oglekļa atoma. Šī ir tā pati klasifikācija, kas piešķirta populārajam Nandrolona hormonam, kas veido populāro anabolisko steroīdu Deca Durabolin. Faktiski trenbolons ir vienkārši modificēta nandrolona forma, kas pati par sevi ir vienkārši strukturāli izmainīta testosterona forma. Kad mēs sadalām dažādus steroīdus, ļoti nelielas izmaiņas mums rada milzīgas atšķirības, taču attiecības kopējā nozīmē bieži ir daudz ciešāk saistītas, nekā mēs varētu iedomāties. Kas attiecas uz trenbolona hormonu, tas ir Nandrolona hormons ar pievienotu dubulto saiti pie oglekļa 9 un 11. Šīs strukturālās izmaiņas palēnina tā metabolismu, ievērojami palielina tā saistīšanās afinitāti pret androgēnu receptoriem un kavē to aromatizēšanu. Lai gan šī ir patiešām neliela modifikācija, tā patiešām rada citu hormonu un tādu, kas ir daudz spēcīgāks nekā Nandrolone. Trenbolona enanthāts, tāpat kā visi Tren, un anaboliskais vērtējums 500 un androgēnu reitings 500. Vēl svarīgāk ir tas, ka tā tulkošanas aktivitāte lieliski atbilst tā strukturālajiem vērtējumiem, kas nozīmē spēcīgu un izteiktu anabolisko un androgēno iedarbību.


HPLC

图片7.png

Iepakojuma& Uzglabāšana

1. 25 kg / cilindrs, iekšējais ar dubultu plastmasas maisiņu, 1 ~ 20 kg ar alumīnija folijas vakuuma maisu.

2. Uzglabā vēsā& sausu, labi noslēgtu trauku, turēt prom no mitruma un spēcīgas gaismas / karstuma.

3. Derīguma termiņš: Trīs gadi labi uzglabājot.


图片2.pngKontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590


Ja jūs' jūs esat apmierināts ar mūsu trenbolona enantāta / trenbolona parabolāna cas10161-33-8 spēcīgākajiem injicējamiem anaboliskiem 99% tīrības pulveru steroīdiem, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Augstas kvalitātes pārdošanai paredzētajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt jūsu labākajai izvēlei. Lūdzu, brīvi iegādājieties vai vairumtirdzniecības produktus no mums.

Hot Tags: Trenbolona enanthāts, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karsta pārdošana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like