Kultūrisma papildinājums Methenolone Acetate (Primobolan) CAS434-05-9 muskuļu augšanai

Produkta nosaukums: Methenolone Acetate
CAS Nr .: 434-05-9
Einecs Nr.: 207-097-0
MF: C22H32O3
MW: 344,49
Tīrība: 99%
MOQ (minimālais pasūtījuma daudzums): 10 grami.
Izskats: balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Kultūrisma papildinājums Methenolone Acetate (Primobolan) Cas434-05-9 muskuļu augšanai


Informācija par produktu

Galvenā informācija par produktu:

Produktu nosaukums: Methenolona acetāts

Cits nosaukums: Primobolan-depo

CAS Nr .: 434-05-9

Einecs Nr: 207-097-0

MF:C22H32O3

MW: 344.49

Tīrība: 99%

Novērtējums:Farmācijas pakāpe

MOQ (minimālais pasūtījuma daudzums):10 grami.

Komplekts:Folijas maisiņā vai bungā.

Izskats:Balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris

Ražotājs: RongXin.

Lietošana: Tas ir ļoti spēcīgs, vielmaiņas un vīriešu īpašību sintēze ir ļoti zema, padarot to par labāko spēles izvēli. Farmaceitiskais materiāls, steroīdu hormons, anabolīns. Kā vīriešu hormons un anaboliskie hormoni.

Produkta apraksts

Primobolan (methenolona acetāts) iS tipiskas C17-alfa alkilēšanas, kas raksturīgas gandrīz visiem perorālajiem anaboliskajiem steroīdiem, nav spēkā, un tāpēc Primobolan nerada izmērāmu hepatotoksisku iedarbību uz ķermeni. Perorālais Primobolan nav pierādījis aknu enzīmu vērtības izmaiņas, kas varētu radīt bažas. Primobolan pats par sevi piemīt rezistence pret metabolismu aknās un sadalīšanos aknās, un tikai viens nāves gadījums, kas izriet no hepatotoksicitātes un aknu mazspējas, lietojot perorāli
Primobolanir reģistrēts vienam vecāka gadagājuma vīriešam, kuram šis savienojums tika izrakstīts anēmijas ārstēšanai. Tāpēc patiešām var izmantot lielākas perorālās Primobolan devas, taču jāatzīmē, ka iekšķīgi lietojamam Primobolan joprojām piemīt izturība pret metabolismu un sabrukšanu aknās, un tāpēc nedrīkst pilnībā ignorēt Primobolan izraisīto hepatotoksicitātes risku, it īpaši iekšķīgi lietojamā formāta devas tiek palielinātas līdz arvien lielākām summām.
Primobolan (methenolona acetāts), ja viss ir vienāds, ir lielisks iekšķīgi lietojamais steroīdu līdzeklis. Atšķirībā no vairuma citu perorālo steroīdu, Primobolan nav 17-alkilēts un tam nav aknu toksicitātes problēmu. Methenolone, iespējams, ir tikai uz pusi spēcīgāks iekšķīgi nekā injekcijas veidā, tādēļ devām jābūt lielām, vismaz 100 un vēlams 200-300 mg dienā, bet, ja to var atļauties, tas ir lielisks medikaments. Starp orālajiem steroīdiem tas ir neparasti, jo tie ir I klases, labi saistās ar androgēnu receptoriem.


Primobolan priekšrocības

1,Primobolantiek uzskatīts par diezgan vāju steroīdu. Tās anabolisko / androgēno vērtējumu līmenis ir zems, un tas ir viens no vājākajiem steroīdiem uz papīra; lai gan tas ir stiprāks par masteronu. Tā kā masteron vienmēr ir saistīts ar griešanas cikliem, uz papīra primo vajadzētu iegūt uzticamību kā griešanas steroīdam.

2,Primoir milzīgas priekšrocības salīdzinājumā ar lielāko daļu steroīdu, jo tas ir stiprāks nekā testosterons, saistoties ar androgēnu receptoriem. Tāpat kā lielākajai daļai ar dihidrotestosteronu (DHT) saistītās AAS, tas ir labs līdzeklis tauku zaudēšanai. Turklāt primo nearomatizē, tāpēc jums nebūs nepieciešams aromatāzes inhibitors (AI) vai SERM. Interesants fakts ir tas, ka primobolan testēja vecās skolas kultūristi kā ginekomastijas (gyno) ārstēšanu jau 70. un 80. gados. Lai cik dīvaini tas izklausītos, ir medicīniski pierādīts, ka tas samazina krūts audzējus sievietēm (kas galvenokārt ir saistītas ar estrogēnu).

3, kopšprimobolanpalielina slāpekļa aizturi, tas tiek reklamēts kā pretkatabolisks un nedaudz anabolisks (par ko var apstrīdēt). Vienkārši sakot, tas palīdz saglabāt muskuļu masu, kamēr jūs ievērojat diētu. Tas ir viens no lielākajiem iemesliem, kādēļ to izmanto griešanas ciklos. Anekdotiski pierādījumi liecina, ka, lietojot primobolan zemu kaloriju diētu laikā (pat par 20-30% zemāks par jūsu BMR), jūs varat saglabāt savu pašreizējo lieso muskuļu, vienlaikus iegūstot jaunus muskuļu audus. Lai gan tas, šķiet, ir pretrunā ar uztura pamatzināšanām, mēs to pievērsīsimies steroīdu burvībai.

HPLC
HP.png


Rongxin Bio-Tech uzņēmuma konkurences priekšrocība jums

1. Kvalitāte: visi produkti tiek ražoti saskaņā ar GMP, tīrība pārsniedz 99%.
2. Konkurētspējīgāka cena no rūpnīcas tieši.
3. Pielāgots: pieņemiet, mēs piegādāsim OEM pakalpojumus peptīdiem, hgh, steriods neapstrādātiem pulveriem un citiem produktiem.
4. Ātra piegādes diena: sūtījums tiks veikts 3 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.
5. Droša piegāde: burbuļu + alumīnija maisiņa + kartona kārba
6. Maksājuma metodes: Naudas grams, Western Union, T / Tadvance vai bankas pārskaitījums


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590
Ja jūs' esat apmierināts ar mūsu kultūrisma papildinājumu methenolone acetate (primobolan) cas434-05-9 muskuļu augšanai, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Augstas kvalitātes pārdošanai paredzētajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt jūsu labākajai izvēlei. Lūdzu, brīvi iegādājieties vai vairumtirdzniecības produktus no mums.

Hot Tags: kultūrisma papildinājums methenolone acetate (primobolan) CAS434-05-9 muskuļu augšanai, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karstā pārdošana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like