Testosterona propionāta tauki zaudēti

Nosaukums: Testosterone Propionate / Test Prop
CAS Nr .: 57-85-2
Einecs Nr .: 200-351-1
MF: C22H32O3
MW: 344,49
Tīrība: 98%
Izskats: balts kristālisks pulveris.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Galvenā informācija par produktu

Nosaukums: Testosterone Propionate / Test Prop

Alias: Testoviron; sterandryl; Agovirin; Testosteron

CAS Nr .: 57-85-2

Einecs Nr .: 200-351-1

MF: C22H32O3

MW: 344,49

Tīrība: 98%

Motīvs: dabisks, veselīgs

Novērtējums: Farmācijas pakāpe

Iepakojums: folijas maisiņā vai bungā.

Izskats: balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris

MOQ (minimālais pasūtījuma daudzums): 10 grami.

Ražošana: RongXin

Lietošana: farmaceitiskais materiāls, steroīdu hormons, anabolīns. Kā vīriešu hormons un anaboliskie hormoni.

Testosterone Propionate.jpg tp-100.jpg

Produkta apraksts

Testosterona propionāts(TESTA PROP)ir parasti ražots, uz eļļas bāzes injicējams testosterona savienojums. Pievienotā propionāta esteris palēninās steroīdu izdalīšanās ātrumu no injekcijas vietas, bet tikai dažas dienas. Tāpēc testosterona propionāts darbojas salīdzinoši daudz ātrāk nekā citi testosterona esteri, piemēram, cipionāts vai enanthāts, un tam ir nepieciešama daudz biežāka dozēšanas shēma. Kamēr cipionātu un enanthātu injicē katru nedēļu, propionātu parasti ievada (vismaz) katru trešo dienu. Pirmajā attēlā parādīts tipisks atbrīvošanās modelis pēc injekcijas. Kā redzat, ar šo testosterona esteri līmenis sasniedz maksimumu un sāk ātri samazināties. Lai padarītu šo zāļu lietošanu vēl neērtāku, propionāta esteris var ļoti kairināt injekcijas vietu. Patiesībā daudzi jutīgi cilvēki izvēlas pilnībā izvairīties no šī steroīda, viņu ķermenis reaģē ar izteiktu sāpīgumu un zemu drudzi, kas var ilgt dažas dienas. Pat viegla sāpīgums, ar kuru saskaras lielākā daļa lietotāju, var būt diezgan neērti, īpaši, ja katru nedēļu tiek veiktas vairākas testosterona propionāta injekciju farmakokinētikas." standarta" esteri, piemēram, ientāta enanthāts un cipionāts, kurus ir viegli lietot, tāpēc ir daudz populārāki sportistu vidū. Rong xin Bio-Tech Co., Ltd piegādās jums vislabāko testosterona propionāta (TEST PROP) kvalitāti Cas57-85-2 neapstrādāti pulveri.


Testosterona propionāta pulvera priekšrocības

Testosterona propionāts Cas57-85-2ir izmantots, lai pētītu tā ietekmi uz grūsnām aitām.

Testosterona propionāts Cas57-85-2ir īsākais esteris, kas pievienots testosterona hormonam. Tas nozīmē, ka jūsu ķermenim nepieciešams vismazāk laika, lai atbrīvotos no estera un atbrīvotu vecāku hormonu organismā. Īsā aktīvā mūža dēļ testosterona propionāts parasti jāinjicē vismaz katru otro dienu. Anekdotiski testosterona propionāts izraisa vismazāk blakusparādības un vismazāk vēdera uzpūšanos; pārtraucot lietošanu, šīs blakusparādības parasti izzūd ļoti ātri.


Rongxin Bio-Tech uzņēmuma konkurences priekšrocība jums

1. Kvalitāte: visi produkti tiek ražoti saskaņā ar GMP, tīrība pārsniedz 99%.
2. Konkurētspējīgāka cena no rūpnīcas tieši.
3. Pielāgots: pieņemiet, mēs piegādāsim OEM pakalpojumus peptīdiem, hgh, steriods neapstrādātiem pulveriem un citiem produktiem.
4. Ātra piegādes diena: sūtījums tiks veikts 3 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.
5. Droša piegāde: burbuļu + alumīnija maisiņa + kartona kārba
6. Maksājuma veidi: Naudas grams, Western Union, T / T avanss vai bankas pārskaitījuma maksājums.Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590


Ja jūs' jūs esat apmierināts ar mūsu karstā pārdošanas veselīgu testosterona propionātu / testa piedevu cas57-85-2 kultūrisma testosterona piedevas muskuļu uzlabojošo steroīdu, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Augstas kvalitātes pārdošanai paredzētajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt jūsu labākajai izvēlei. Lūdzu, brīvi iegādājieties vai vairumtirdzniecības produktus no mums.


Hot Tags: Testosterona propionāta tauku zudums, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karsta pārdošana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like